عقارات للبيع في ذا استيتس, صفحة 13

695 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في سوديك بالقرب من بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٨ متر مربع

    ١٠٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود جدا ارخص فيلا فيو مساحات خضراء باقساط10س

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ٢٠٦٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع علي البحيره مباشره باقساط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٦٣١ متر مربع

    ٣٢٩٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع جاهزه للاستلام الفوري باقساط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٤٤٤ متر مربع

    ٢٢٠٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري بموقع مميز في ذا استيتس

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٣١٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع دور واحد باقساط في استيتس

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٦٣٦ متر مربع

    ١٥٣٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ب6اكتوبر مساحة 350م بالشيخ زايد اقساط

    property hills Elite logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم تقسيط 9سنين تاون هاوس 195م استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٬٩٩٥ متر مربع

    ٧٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٩٬٢٧٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس استلام فورى 195 متر في Naia West

    Evergreen Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٨٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع في سولانا ويست اقل سعر ف الماركت متشطب

    Evergreen Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 250م²، قسط كل ٣ شهور ٥٥٠ الف، كاش ١٣ مليون

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع مميز متشطبه بالكامل و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٨٠٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن على البحيره و اللاندسكيب و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ذا استيتس سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٥٩٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد استلام فوري مع اكبر مطور في مصر

    Western House logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة في ذا استيتس الشيخ زايد من سوديك

    Oaks Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٩ متر مربع

    ٢١٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب سوديك بقسط ربع سنوي 2,2 مليون مساحة 355 متر

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ٦٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط استلام فوري بسوديك 28م كاش او 1.4م مقدم

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بسعر لقطة في نيو زايد استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز توين هاوس لقطة استلام فوري ف ذا استيتس

    Gate real estate marketing logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امام المطار جاهزة للمعاينة بالتقسيط علي اطول فترة

    Property Hills Star logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٣ متر مربع

    ٢٩٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توبن هاوس للبيع - ذا إستيتس سوديك the estate

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٦ متر مربع

    ٨٥٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 8 سنين استلم فورى فيلا 353 متر قدام مطار سفنكس

    property hills Elite logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ١٩٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في ذا ستيتس | مع مساحه ارض كبيره

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ٤٣٢ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري فيو لاند سكيب

    Property Hills VIP logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٤٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع