عقارات للبيع في تلال الجزيرة

13 عقارات أخرى
  • 27

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع - تلال الجزيره - الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    تلال الجزيرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع في كمبوند تلال الجزيرة

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    تلال الجزيرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٢٥٧ متر مربع

    ٧٣٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٨٠٬٦٢٠ جنيه

    شقه ارضي بجنينه استلام ٢٠٢٧ و اقساط حتي ٢٠٣٤

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال الجزيرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٣٬٦٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند تلال الجزيرة 257م

    تلال الجزيرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٢٥٧ متر مربع

    ٧٣٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بسعر لقطة في زايد كمبوند تلال الجزيرة

    Abrag 2 logo image

    تلال الجزيرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٨٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في قلب الشيخ زايد و ب اقساط مميزه

    تلال الجزيرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ٤٣٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 257م للبيع نصف تشطيب في تلال الجزيرة

    Abrag 2 logo image

    تلال الجزيرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٥٧ متر مربع

    ٧١٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في قلب الشيخ زايد ب قسط يصل ل 10 سنين

    تلال الجزيرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بسعر لقطة للبيع في تلال الجزيرة شيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    تلال الجزيرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٨٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين للبيع مميز ارض 308 م في كمبوند تلال الجزيره

    Abrag 2 logo image

    تلال الجزيرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٨٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 257م في كمبوند تلال الجزيرة

    Abrag 2 logo image

    تلال الجزيرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٧١٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف نصف تشطيب تلال الجزيرة الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    تلال الجزيرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٨٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس 257 متر كمبوند تلال الجزيرة

    Abrag 2 logo image

    تلال الجزيرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٨٬٠٩٣ جنيه/متر مربع