عقارات للبيع في الحي السابع, صفحة 7

197 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره تشطيب كامل في الحي السابع الشيخ زايد

    CBE New Homes logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصة استثمر فشقتك ف كمبوند خدمي فقلب زايد

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن متشطتب في زايد الحي السابع

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٣٩٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه لوكس 3 غرف للبيع الجومان - الشيخ زايد

    Amaken For Real Estate logo image

    الجومان, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٣٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري 3 غرف ف كمبوند بخدمات فندقية فقلب زايد

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ١٧٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 159م استلام فورى بالتكييفات لقطة فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢١٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد واختار تشطيبك دقايق من هايبر

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر لقطه في كمبوند الجومان – الشيخ زايد

    DMG logo image

    الجومان, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري دلوقتى وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 159م استلام فورى بالتكييفات لقطة فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢١٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 205 م+حديقة 148م متشطب ف زايد -بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و فقلب زايد شقة (206م) بكمبوند خدمي فندقي

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٢٦٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقه 206م امام النادي الاهلي بقسط 10س زايد القديمه

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠ متر مربع

    ١٧٤٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف لوكيشن مميز جنب الكارما ع النزهة الرئيسي

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بميني كمبوند واحة زايد - بحري -فيو مفتوح

    Zayed Gate logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٠٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٩٧٬٥٠٠ جنيه

    استلام فوووري-شقة 176م متشطبة بالتكييفات فقلب زايد

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٩٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس 360متر بالتشطيب والتكييفات الشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 250متر استلام فورى بالتشطيب الشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بمدخل خاص وجاردن 150متر بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي مرتفع بجاردن 175م لوكيشن مميز تشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أرضي بمدخل خاص لوكيشن ممتاز بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو رائع ارضى بحديقه تشطيب سوبر لوكس بالتكييفات

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ثاني بأسانسير لوكيشن ممتاز بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي مرتفع مدخل خاص لوكيشن ممتاز الترا سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أول لوكيشن مميز فيو رائع بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع