عقارات للبيع في الحي الثاني عشر, صفحة 9

410 عقارات أخرى
  • 30

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشيخ زايد- ذا ادريس كومباوند

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٩٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أو للإيجار 78 م كمباوند ذا أدريس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٨٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند ذا ادريس الشيخ زايد ارضي + حديقه

    West Field Property Consultancy logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بافضل سعر شقه للبيع في حي المستقبل الشيخ زايد

    Genova Investment logo image

    الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مش مجرد شقة دي Upgrade لحياتك في قلب زايد -220م

    NABAJ logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مش مجرد شقة دي Upgrade لحياتك في قلب زايد -220م

    NABAJ logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتين للبيع مفتوحين على بعض في المستقبل – الحي 12

    Smart-Homes Real Estate logo image

    المستقبل, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند روضة زايد – الشيخ زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في كمبوند The Address

    Abrag 2 logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 134م للبيع في كمبوند ذا ادريس الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٨٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 134م بجاردن كبير للبيع في ذا ادريس الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٢٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس203م متشطب بالتكييفات-فيليدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٣٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع270م+102جاردن بجوار الربوه قسط14سنه.

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في عماير المستقل بالفرش الفيو علي الكورت

    Genova Investment logo image

    المستقبل, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٢٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس203م متشطب بالتكييفات-فيليدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٣٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا393م فورى جاهزه عالمفتاح بفيو مفتوح_ايتابا قسط

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٥٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف بالسعر القديم امام الربوه بمقدم1.2Mوقسط10س

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند ادرس the address ارضي بحديقة

    Genova Investment logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بحديقه داخل كمبوند ادرس الشيخ زايد

    Genova Investment logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٨٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في كمبوند ادريس الشيخ زايد

    Genova Investment logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٨٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري شقة بحري 178م قسط 120شهر-الشقة دبل فيو لقطة

    NABAJ logo image

    الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٥٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري شقة بحري 178م قسط 120شهر-الشقة دبل فيو لقطة

    NABAJ logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٥٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري شقة بحري 178م قسط 120شهر-الشقة دبل فيو لقطة

    NABAJ logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٥٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية 170م+65م جاردن فقلب زايد جنب فيلدج ويست

    NABAJ logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية 170م+65م جاردن فقلب زايد جنب فيلدج ويست

    NABAJ logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع