عقارات للبيع في الحي الثاني عشر, صفحة 7

418 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة داخل كمبوند أدرس الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة 138م كومباوند ذا ادريس , درة ,

    Abrag 2 logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٨٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ١٠٩م كومباوند ذا ادريس THE ADDRESS - دره

    Abrag 2 logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٦٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 209م في كمبوند ذا ادريس الشيخ زايد ارضي

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٦٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمميزة كاملة التشطيب استلام فوري

    Roots Development logo image

    دار مصر - المرحلة 2, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بيع بسعر مميز كمبوند ذا ادرس دره زايد

    DMG logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٥٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في the adress dorra

    plan-B logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٤٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم مليون فقط امتلك شقة 148م متشطبة فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة فشقتك جنب الربوة ف زايد

    NABAJ logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة فشقتك جنب الربوة ف زايد

    NABAJ logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن للبيع في كمبوند ادريس الشيخ زايد

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٦٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم مليون فقط امتلك شقة 148م-متشطبة- فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم مليون فقط امتلك شقة 148م متشطبة فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كمبوند ذا ادريس الشيخ زايد 134م متشطبة

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 2دق للنادي الاهلي-متاح تقسيط 10سنوات

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في روضة زايد

    Home city real estate logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Ground Floor Apartment with Garden for Sale in Raw

    Home city real estate logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب متشطبة بالتكييفات-فيلدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٣٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب متشطبة بالتكييفات-فيلدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٣٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 134م للبيع كمبوند ذا ادريس الشيخ زايد فيو مميز

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة The Address الشيخ زايد فيو بحرى

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٦٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة The Address الشيخ زايد فيو بحرى

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٦٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في عمارات المستقبل - الشيخ زايد دابل فيو

    Vida Solutions logo image

    المستقبل, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة تشطيب كامل في كمبوند ذا ادريس

    RE/MAX Everest logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا ادريس ارضي بجاردن

    Core Real Estate Development logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٣٨٨ جنيه/متر مربع