عقارات للبيع في الدقي

334 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة لقطة متشطبه سوبر لوكس - الدقي

    RE/MAX 1st Choice logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع او الايجار بالدقى

    I-Zone logo image

    الدقي, الجيزة

    5

    6

    ٦٠٢ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأطلالة بانورامية على النيل وحديقة الحيوان

    Guides Real Estate logo image

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    6

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Furnished Apartment for sale in Dokki

    شارع عبد الله الكاتب(هنداوى), الدقي, الجيزة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ألترا لوكس شيك موقع مميز مسجلة مدخل عمارة فخم

    Selective logo image

    شارع جابر بن حيان, الدقي, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٦ متر مربع

    ٣٥٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس واسع 450 متر مع تراسات كبيرة في الدقي

    Good Deals logo image

    شارع المساحه, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في Four Seasons Nile Plaza

    Masar Real Estate logo image

    شارع الدقي, الدقي, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع٢٢٠م في ش نادي الصيد الدقي

    Royal Home logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمليك للبيع فيو نادي الصيد مباشرة في الدقي

    آل المصري جروب logo image

    شارع محي الدين أبو العز, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع للسكن الراقي والمميز بالدقي قرب ن الصيد

    GREEN HOUSE logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م عمر ابن الخطاب تفرعات نادي الصيد

    Royal Home logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ٣ غرف في شارع محيي الدين الرئيسي بالدقي

    متصدر

    Top Level logo image

    شارع محي الدين أبو العز, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٢٦٠م في ش محي الدين ابو العز الدقي

    Royal Home logo image

    شارع محي الدين أبو العز, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو مفتوح علي نادي الصيد سوبر لوكس

    Roots Development logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٢٢٠م في ش ميشيل باخوم الدقي

    Royal Home logo image

    شارع الدكتور ميشيل باخوم, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بمنطقة الدقي – متفرع من نادي الصيد

    الافين للتسويق العقاري logo image

    الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رووف استثماري 500م بموقع مميز في المهندسين

    Good Deals logo image

    شارع عمان, الدقي, الجيزة

    2

    1

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رائعة مميزة ١٨٠ م للبيع ف ش نادي الصيد الدقي

    Royal Home logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة، يصلح لجميع النشاطات متشطب بالكامل

    Selective logo image

    شارع حسين واصف, الدقي, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب مودرن شيك بالفرش والتكيفات يوجد اسانسير

    Selective logo image

    شارع عبد الرحيم صبري, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رائعة مميزة ٢٢٠م للبيع ميدان ابن الوليد الدقي

    Royal Home logo image

    ميدان ابن الوليد, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسجلة شهر عقاري لها حصة في الارض بالمطبخ والتكيفات

    Selective logo image

    شارع ايران, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز باطلالة جزئية على النيل متشطبة بالفرش

    Selective logo image

    شارع المساحه, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على شارع التحرير استعمال أداري طبي أو سكني

    Anchor for Real Estate logo image

    شارع التحرير, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الدقي.

    New Housing Egypt logo image

    الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في الدقي
مؤشرات حول أداء المجتمع
الدقي

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…