شقق للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 17

10,708 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع داخل كمبوند نيوم أكتوبر – مرحلة ستانلي

    DMG logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣١٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بي اكس متشطبة بالكامل بالقرب من نيو جيزة

    Crown Stone Realty logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب 183م فيو الاهرامات في بيراميدز هايتس

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس فى كارنيل نيو جيزة

    Guides Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٩٤٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٩١٠٬٤٥٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم بارك

    Vira Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • نيوم أكتوبر

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٢٣٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arab Developers Holding
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,التوسعات الشمالية,نيوم اكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى بحديقة للبيع في أكتوبر بلازا

    Guides Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٠٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع, بالم باركس بمقدم 5% علي 9 سنوات

    Real Vision logo image

3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٩٢٨٬٦٢٧ جنيه

    شقة متشبة بالكامل في باديا استلام فروي

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٤٢٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه ريسيل في ماونتن فيواي سيتي اكتوبرفوري

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٦٥٬٣٦٠ جنيه

    موقع مميز فيو مفتوح واتجاه بحري

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٥٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • ميد جارد ريزيدنس كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٦٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 34
    المطور العقاري
    Kaizen Urban Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,ميدجارد ريزدنس

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دريم لاند جولف 2 دبل فيو حمام سباحه

    DMG logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٣٣٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بشارع النباتات غرب سوميد مدينة 6 اكتوبر

    Mostafa Dardeery logo image

    شارع النباتات, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 350الف امتلك شقتك في خلال سنه واطول مدة سداد

    Pro Master Real estate logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٩٨٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 131م+جاردن 47م بفيو مميز لفترة محدوده

    متصدر

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٤٣٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فيو شقة كورنر 3 غرف ونانى - متشطبه وجراج

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٧ متر مربع

    ٥٦٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • آب تاون ريزدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Uptown 6 October Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن للبيع – جاردن هيلز – على البوليفار

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بأقل سعر فى بالم باركس و متاح تقسيط

    property hills Elite logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بأقل سعر فى بالم باركس و متاح تقسيط

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات استلام فوري في بيراميدز هيلز

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة متشطبة 181 متر بالتقسيط على 7 سنين

    property hills Elite logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١٤٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • جرين لاند

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,جرين لاند

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك من اوراسكوم بأقل سعر و مقدم على 9سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بمساحة مميزة للبيع بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة وجاهزة للاستلام في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند سوليا متشطبه بالكامل

    Property Hills VIP logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٩٦٢٬٣٧٥ جنيه

    شقة بيع غرفتين في هايد بارك الشيخ زايد متشطبة

    The Polygon logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٩٧٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • مالاجا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Elkhalifa Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,كمبوند مالاجا

    3 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…