شقق للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر, صفحة 3

5,175 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٨٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3/4 تشطيب للبيع في باديه بالم هيلز

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 186م بسعر مميز بقسط ربع سنوي 34K حتى 2033

    Promax Property Investors logo image

    جرين 6, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بأقل سعر في كمبند بادية

    Crown Stone Realty logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٤٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 201م فيو مفتوح استلام 2026 بسعر مميز جدا

    Promax Property Investors logo image

    ديار 2, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٣٦٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أبراج أيون – من مراكز

    Beltone logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كمبوند كيت ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 1
    المطور العقاري
    Centrada Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,كايت ريزيدنس

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٢٤٬٥٠٠ جنيه

    هايد بارك اكتوبر ستوديو 69 متر متشطب بالكامل

    MD Signature logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٣٨٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م 3 غرف بجاردن 71م فيو مميز واستلام 2027

    Promax Property Investors logo image

    ديار 2, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ف جنه اكتوبربفيو غير مجروح جاهزه للسكن الفوري

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري صريح ف جنه اكتوبر جاهزه للسكن الفوري

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور متكرر بحري وناصيه بالكامل بفيو لاندسكيب

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • تالة

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,تالة

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170متر متشطبة في كمبوند سوان ليك بأفضل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر خاص واميز مساحه بالكمبوند 140 م

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه ف جنه اكتوبر بحري صريح جاهزه لسكن الفوري

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري صريح ناصيه ف جنه اكتوبر جاهزه لسكن الفوري

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز في كمبوند اويست امام مول مصر

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بي اكس

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٣٢٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,بي اكس بالم هيل

    1 - 4 غرفة

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين لوكيشن مميز فيو لاند سكيب اويست 6اكتوبر

    Bold Egypt logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٦٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٣٤٨٬٠٠٠ جنيه

    استلم قريب شقة ب فيو مفتوح ف كلوب بارك قسط لـ 2032

    Remax Jareed logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن في كمبوند ماونتن فيو بمقدم واقساط

    Crown Stone Realty logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطجبه بالكامل للبيع في باديا

    Properties-Today.com logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤١٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطجبه بالكامل للبيع في باديا

    Properties-Today.com logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤١٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • كيفا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣١٬٧٧٦٬٣٦٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,كيفا

    2 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط على 10 سنين شقة 130 متر فى ماونتن فيو اى سيتى.

    property hills Elite logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع - أثاث فاخر - أجهزة مطبخ وتكييف

    The Choice For Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170 م متشطب اقل سعر و بتقسيط في بادية

    Selection Code logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 170م للبيع في Leaves الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٠٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بأقل سعر في Owest على طريق الواحات

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٤٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • جرين لاند

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,جرين لاند

    3 غرفة