شقق للبيع في كمبوندات 6 اكتوبر

4,992 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة 178 متر للبيع في بادية بالم هيلز

    Element Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٨٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بيت الوطن الاساسي فيو علي الحديقه

    Master Key logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ١٨٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة مميزة بمساحة 154م+ 90م حديقة خاصة 2مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة مميزة جدًا بمساحة 170م بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بمساحة 150م في موقع مميز بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • بارك فيوز باديا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,باديه بالم هيلز

    1 - 3 غرفة

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه ٩٤م برايم لوكيشن للبيع ابراج ايون مراكز

    The X Site For Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٩٥٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في 3 غرف "أو ويست" استلام فوري 6 اكتوبر

    Hussien Farahat logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى أيون تشطيب كامل بتكييفات استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ٧١٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تسليم سنتين بأقل مقدم تقسيط 10 سنين

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه للبيع ف O West دقائق من مول مصر

    Property Hills VIP logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • مون هايتس باديا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٩٩٢٬٤٦٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,باديه بالم هيلز

    2 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م باقل سعر فى ماونتن فيو استلام فورى

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات جاهزة للسكن للبيع في ايون

    Property  Hills. logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فيو مميز للبيع في بي اكس من بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٤٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في كمبوند بي اكس بأفضل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٤٢٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 40% وقسط حتى 10س إمتلك بنتاهوس115م متشطب فيPX

    Evergreen Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • ذا ساج – وان 33

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,وان ثيرتي ثري

    3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٤٥٨٬٠٣٠ جنيه

    شقة متشطبة قسط ربع سنوي ٤٥٠ الف توتال كاش ١١ مليون

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٧٩٥٬١٠٥ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز PX

    Buyerside logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٩ متر مربع

    ١٤٩٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٨٥٬٢٢٣ جنيه

    شقة للبيع في كور - أو ويست

    Buyerside logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٦٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام قريب بسعر مغري داخل PX بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    145م تشطيب سوبر لوكس في Water side فيو مميز جدا

    Promax Property Investors logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٩٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • أو فيوز

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أو ويست

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع - تشطيب بالكامل

    Inspire Homes logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٤١٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٥٨٬٠٠٠ جنيه

    102م غرفتين ب5% وتقسيط على 96 شهر فيو مميز جدا

    Promax Property Investors logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٧٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    I Villa Sky Garden FOR SALE IN Mountain I CITY

    Core Real Estate Development logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف ماونتين فيو اي ستي ١٦٥م بمقدم ١٠٠الف

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل170م بجاردن70م متشطبه استلام فوري فيو الابراج

    Promax Property Investors logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • بارك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٤٦٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,جاردن ليكس

    2 - 3 غرفة