شقق للبيع في أكتوبر بلازا, صفحة 7

232 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صن رووف في ماونتن فيو آي سيتي-جاهزة للاستلام

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن في كمبوند اكتوبر بلازا

    Remax Westway logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٣٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أكتوبر بلازا سوديك

    Remax Westway logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٦٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بالتقسيط في ماونتن فيو اي سيتي

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة خلف ماونتن فيو اي سيتي بالتقسيط

    Property  Hills. logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٣١٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عالمفتاح شقة متشطبة فى أكتوبر بلازا بجانب آى سيتى

    Property  Hills. logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٠٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بمقدم 400,000 وقسط شهري 5,000

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري اخر شقة بجاردن في أكتوبر بلازا من سوديك

    Property  Hills. logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اكتوبر بلازا

    RE/MAX Al Mohager logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥١٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن بمساحه 190 متر بموقع مميز جداا

    property hills Elite logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – أكتوبر بلازا من سوديك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٢٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكتوبر بلازا - الطابق الأرضي مع حديقة | للبيع

    RE/MAX Al Mohager logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٥٣٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي للبيع بسعر مميز في أكتوبر بلازا 6 اكتوبر

    DMG logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف اكتوبر بلازا من سودك بجوار نادي الصيد

    Property Hills Star logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ٢٤٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري من سوديك في قلب اكتوبر

    Property Hills Star logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٠٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 181جاهزة للسكن فورًا بتشطيب مودرن في o west

    property hills Elite logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١٣٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق شقه متشطبه في اكتوبر بلازا

    Roots Development logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوي بكمبوند اكتوبر بلازا

    Property Hills VIP logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٣٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بمقدم 400,000 وقسط شهري 5,000

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس كورنر في سوديك أكتوبر بلازا – إطلالة مميزة

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزه للسكن فورى بفيو حمام سباحه قسط.

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في كمبوند نيوم أكتوبر – 198 متر

    property hills Elite logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٤٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمليون مقدم استلم الان شقه 145م او كاش10مليون M V

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمميزة للبيع ارضي بجاردن ف اكتوبر بلازا من سودك

    Property Hills Star logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٦ متر مربع

    ٥٠٬٨٤٧ جنيه/متر مربع