شقق للبيع في أكتوبر بلازا, صفحة 2

235 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م في كمبوند اكتوبر بلازا سوديك-بسعر مميز

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٢٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة -مطبخ وتكيفات بسعر مميز في اكتوبر بارك

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤١٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل اوفر ف اكتوبر بلازا دوبل فيو

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في أكتوبر بلازا - سوديك

    Remax Westway logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٨٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري خلف ماونتن فيو اي سيتي بسعر لقطة

    Property  Hills. logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بحديقة بغرفتين في اكتوبر بلازا

    Real Vision logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٣ غرف نوم بموقع مميز في أكتوبر بلازا

    Home Valley logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٤٦٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزه ب مساحه 161م متشطبه بالكامل موقع مميز

    property hills Elite logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة من سوديك بجوار بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٣٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بالتقسيط ع10سنين اوكاش 4,305,000

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 280 متر للبيع في اكتوبر بلازا

    Real Vision logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 200م للبيع في اكتوبر بلازا

    Real Vision logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة مساحة : ٢٠٠ متر في أكتوبر بلازا

    Brokers Hub logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بجاردن 3غرف للبيع اكتوبر بلازا سوديك

    Driven Properties logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٦ متر مربع

    ٤٨٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م في كمبوند اكتوبر بلازا سوديك-بسعر مميز

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤١٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+65جاردن 423الف ربع سنوي كاش7M

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احلي شقه في اكتوبر بلازا سوديك

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فورى مقدم 2مليون/7.5مليون كاش

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أول سكن بنتهاوس متشطب ألتر لوكس أكتوبر بلازا

    Abrag Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 181متر للبيع فى october plaza sodic view pool

    Rokn Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٠٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٦٠٬٤٠٧ جنيه

    شقة للبيع بتسهيلات بوحدات المطبخ والتكييفات

    REV Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٤٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكتوبر بلازا سوديك شقه للبيع لاندسكيب فيو

    Triple S Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع مخزن وجراج للبيع بأكتوبر بلازا

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤١٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه125م متشطبه استلام فورى بالتقسيط خلف مول العرب

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ماونتن فيو آي سيتي–فيو مباشر على اللاجون

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع