شقق للبيع في جولز

192 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مودرن في جولز مرحله اولي

    plan-B logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٥٤٬٢٠٠ جنيه

    شقة مساحة كبيرة+حديقة ,فيو لاندسكيب بجانب نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٤٣٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم امتلك شقه في جولز 6 اكتوبر بالتقسيط ع9 y

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٩٥٤٬٢٠٠ جنيه

    شقه بتراس 3غرف بالتقسيط للبيع كمبوند جولز 6اكتوبر

    Driven Properties logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٤٣٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٥٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع بالتقسيط في كمبوند جولز

    Driven Properties logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٦٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • جولز IV

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    INERTIA
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,جولز

    2 - 4 غرفة

  • 13

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع ف جولز جوار نيو جيزة برايم لوكشن

    Gate real estate marketing logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٤٥٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة على الأهرامات تشطيبات داخلية وخارجية

    New Avenue Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر غرفتين نوم بجاردن للبيع بجوار نيو جيزه

    Western House logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5% وقسط على 108 شهر في 192م 4غرف فيو لاندسكيب

    Promax Property Investors logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٨١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه165م بفيو مميز قسط على 10 سنين -بجانب نيو جيزة

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • جولز III

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٩٩٨٬١٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    INERTIA
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,جولز

    2 - 4 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر شقه 190م بتراس فيو حمام سباحه مقدم 1.7م-كاش10م

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس للبيع بجوار نيو جيزه

    Western House logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر، قسط ربع سنوي ٢٧٥ الف، السعر ١١ مليون

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 197م للبيع فيو مفتوح بحري كمبوند JOULZ

    Property Hills Star logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٢٥٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز امام ماونتن فيو كمبوند جولز

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى جولز | إنيرشيا - اقل من سعر السوق

    Flag square Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ٥٩٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بسعر لقطه 197م+جاردن 214م فى جولز انرشيا

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٢٠٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة بموقع مميز في The Axis تقسيط حتي 2030

    RE/MAX Everest logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٣٥٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع موقع مميز في كمبوند Upville

    RE/MAX Everest logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٣١ متر مربع

    ٣٣٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في كمبوند جولز -زايد الجديده

    Bold Egypt logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٤٦٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة استلام فوري للبيع في جولز

    I-Move logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٥٥٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند جولز اكتوبر استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٣ متر مربع

    ٥٠٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو لاجون وبموقع مميز تقسيط وبمقدم 4.4 مليون

    متصدر

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على احلي فيو فى المشروع بحرى بسعر لقطة استلام فورى

    Corporate Deals logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٥٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقة للبيع في جولز 207م - فيولاند سكيب بحري

    Gate real estate marketing logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٤٣٬٢٣٦ جنيه/متر مربع