شقق للبيع في طريق الواحات, صفحة 7

643 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 150م بالسعر القديم باقل من سعر الماركت

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 130م في بالم باركس | تقسيط حتى 8 سنوات

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٦٢٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة 100 متر استلام فورى للبيع فى اشجار سيتى

    Vida Solutions logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135 متر للبيع فى كومباوند اشجار سيتى

    Vida Solutions logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بكمبوند كنز – تشطيب راقٍ

    RE/MAX Everest logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند جراند سيتي علي طارق الواحات

    جنوب الاحياء, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٣٩٢٬٤٦٠ جنيه

    شقه 138م باقل سعر ب5% وقسط لحد 10سنين واميز لوكيشن

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٠٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في صن كابيتال – مرحلة سيرا

    RE/MAX Everest logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٢٠٬٥٠٠ جنيه

    امتلك وحداتك في كمبوند West Court بمقدم 178.500

    One Real Estate logo image

    ويست كورتس, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب319K وقسط على 12 سنه في 117م بقسط 100K

    Promax Property Investors logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 81م في Skyla بمقدم 470 الف وتقسيط حتى 96 شهر

    Promax Property Investors logo image

    أشجار ريزيدنس, حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٥٨٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131م 3 غرف بقسط شهري 31 الف لمدة 12 سنة

    Promax Property Investors logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٨٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي بنتهاوس للبيع -استلام فوري- موقع مميز

    Emtdad Real Estate logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٤٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بتسهيلات ف السداد في الجولف القديم

    متصدر

    DMG logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتسهيلات في السداد في منطقة الجولف القديم

    DMG logo image

2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحدائق خاصة – موقع مميز بحي الأشجار

    حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز وتشطيب راقٍ عصري في دجلة بالمز

    Master Key logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن فيو بحيرة مقدم 5% و اقساط 10سنين

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 112م 3 غرف باقل مقدم واطول فتره سداد تصل 12س

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + جاردن مميزة فى اشجار سيتي قسط حتى 12 سنة

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٤١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 129م 3غرف بقسط ربع سنوي 105K لمدة 10 سنين

    Promax Property Investors logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٨٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 103م وجهه بحري فيو لاجون قسط 28K لمدة 10 سنين

    Promax Property Investors logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٦٢٬٠٠٠ جنيه

    157م فيو مفتوح ومميز قسط ربع سنوي 90K لمدة 120 شهر

    Promax Property Investors logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٢٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٢٣٬٠٠٠ جنيه

    111م 3 غرف فيو مفتوح قسط ربع سنوي 67K لمدة 12 سنة

    متصدر

    Promax Property Investors logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم و عاين فورا شقه 195م باقل مقدم على 8سنوات

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع