شقق للبيع في طريق الفيوم الصحراوى, صفحة 9

321 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٢٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دور متكرر بفيو مميز جدا لاند سكيب

    Held Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧١٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 2 قطعة 317 فيو مفتوح مساحة 185م استلام 6شهور

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه فيو الاهرامات في صن كابيتال

    Property  Hills. logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٣٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م استلام فوري وتقسيط ع10س ومقدم 1.9Mف ش زويل

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 2

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م فوري فيوالمتحف المصري مقدم 10% قسط 8 سنين

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في كمبوند صن كابيتال حدائق اكتوبر

    Abrag 2 logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 113م + بجاردن خاص مباشراة علي الاهرامات

    Falcon for Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٧٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٨٠٬١٥٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام فوري بالتقسيط على 8 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٤٦٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه180+روف استلام فورى بمقدم 2مليون بفيو اهرامات

    متصدر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٨٣٬٧٥٠ جنيه

    أفضل سعر لشقة 3غرف بجاردن وفيو على اللاجون استلام

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٢٣٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف \ بيتا ريزدنس حدايق اكتوبر \ علي 9 سنين

    BETA EGYPT logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٣٠٬٢٥٠ جنيه

    شقه 104م في كمبوند شيك بالقسط علي 8 سنوات

    Creative Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٩٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب فيو خاص بقسط ل 9 سنين باكثر سعر مميز

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٨٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزة سعر مميز استلام فوري صن كابيتال

    Abrag 2 logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٢٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٣٧٬٢٥٠ جنيه

    شقة 3 غرف بفيو مباشر على المتحف المصري الكبير

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٠٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبه فاخرة بأفضل سعر وأطول فترة سداد

    property hills Elite logo image

    ويست وودز, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبه فاخرة بأفضل سعر وأطول فترة سداد

    property hills Elite logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٨٣٬٧٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري في صن كابيتال واقساط ع8 سنين

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٨٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م مسلسل 2 علي رئيسي البوابة حدائق اكتوبر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بجاردن استلام فوري للبيع فيSun Capital

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة و حديقة خاصة باطلالة رائعة

    Selective logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعه 84 في مسلسل 2 المربع الذهبي حدايق اكتوبر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٤٧٬٧٥٠ جنيه

    45% Off | Sun Capital Apt | Ready to Move | 10% DP

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه 3 غرف استلامها فوري باقل من سعر السوق

    Summit Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع