شقق للبيع في التوسعات الشمالية, صفحة 20

479 عقارات أخرى
  • 4

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على البحيرة فيو مميز جدا شقة200م بكمبوند جاردن هيلز 6اكتوبر

    ياسر هلال logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة200 م بحديقة ٦٥م بسعر لقطة بكمبوند جاردن هيلز 6اكتوبر

    ياسر هلال logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م بحديقة130م بسعرمناسب بكمبوند جاردن هيلز

    ياسر هلال logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة130م الترا سوبر لوكس للبيع بكمبوند جاردن هيلز

    ياسر هلال logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٦٥٣ جنيه/متر مربع