شقق للبيع في حدائق الاهرام, صفحة 4

723 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 153م واجهة جنب خير زمان

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٦٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بحدائق الاهرام كاملة العدادات

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٦٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 100م جانبية عمارة شيك

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 100م اول سكن

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لامتلاك شقة 200م في حدائق الاهرام بسعر لقطة

    Abrag 2 logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 145م واجهة وسط عمارة شيك

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة طوب احمر 145م جنب النادي

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 145م واجهة جنب النادي

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا خاصة بمدخل خاص بحدائق الاهرام

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٦٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 265م منطقة ج تشطيب فندقي

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٦٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 265م واجهة مدخل خاص

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٦٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٣٧٬٥٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه واجهه دور ثالث طوب احمر عماره حديثه

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه واجهه لقطه بسعر الطوب الاحمر تشطيب شخصي 190متر

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للعرسان تشطيب الترا سوبر اول سكن دور رسمي

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه خلفي فيو طريق الواحات في حدائق الاهرام

    Vida Solutions logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميزشقه من ارقي الشقق واميز المواقع بالحدائق

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٧٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه واجهه علي اعلي مستوي من التشطيباتموقع رائع

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه واجهه بحريه بأرقي و اهدي المواقع فيو مفتوح

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه واجهه بالفرش كامله العدادات مالك اول 215 متر

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 163م واجهه بحرية بحدائق الاهرام منطقه ل

    Mini Home. logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ١٧٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحريه بأحدث التشطيبات بموقع سكني رائع البوابه4

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس واجهه 300م بسعر الطوب الاحمر موقع سكني مميز

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 200م واجهة بحري ارضي بحديقة تقسيط3 سنوات

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٢٬٣٧٥٬٥٠٠ جنيه

    للبيع 150م واجهة بحري تقسيط علي 3 سنوات

    متصدر

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م خلفي جانبي بالبوابة الاولي (ح)

    Mini Home. logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٦٬٣٤٧ جنيه/متر مربع