شقق للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 65

7,534 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٨٬٢٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف في زايد القديمة بجوار إعمار زايد

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٢٧٬٢١٠ جنيه

    فرصة في زايد شقة بالتكيفات متشطبة على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٠٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطية للبيع في أرقى كمبوندات زايد-سوديك

    Inn Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ١٦٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة استلام فورى فى الليجريا من سوديك

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيد زايد بالعفش سوبر لوكس غرفتين فوري

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة169م للبيع كمبوند روفان استلام سنه مقدم10%تقسيط

    Vida Solutions logo image

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند الربوه شقة بمدخل خاص 320م - جاهزة للسكن

    Rokn Real Estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بجاردن خاصة على بعد دقائق من مول العرب

    Inn Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٣٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك خلال سنه الشيخ زايد كمبوند روفان بتقسيط

    Vida Solutions logo image

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 57م استلام فوري في زيد زايد بباكية الجراج

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام 2027 باقل من سعر السوق للبيع في كيان

    Driven Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    لا يوجد

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ويستاون سوديك – الشيخ زايد

    Flag square Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٣٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر استلام فوري متشطب بالكامل و برايم لوكيشن

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٣٧٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع في الشيخ زايد أبراج ZED West HighRis

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٣٦٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع بأقل مقدم وافضل توتال

    Gate real estate marketing logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٣٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٥٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك خلال سنه الشيخ زايد كمبوند روفان بتقسيط

    Vida Solutions logo image

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 143م بحديقة روفان الشيخ زايد عضوية النادي الاه

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٧٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 57م استلام فوري في زد زايد قسط 45 ألف

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م كاملة التشطيب بالتكيفات قسط 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ١٢٧٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع تشطيب الترا سوبر لوكس بالشيخ زايد

    متصدر

    Emaar Prime X logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه 3غرف للبيع كورتي بارد بيفرلي هيلز

    متصدر

    Driven Properties logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٧١٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٩٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك خلال سنه الشيخ زايد كمبوند روفان بتقسيط

    Vida Solutions logo image

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع بأقل مقدم وافضل توتال

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٣٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٩٦٣٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو حديث للبيع ف زيد الشيخ زايد - الدور السابع

استوديو

    2

    ٦٦ متر مربع

    ٩٠٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٩٧٬٥١٦ جنيه

    شقه بجاردن 3غرف استلام فوري في كيان قسط ع 6 سنوات

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٧٨٠ جنيه/متر مربع