شقق للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 63

7,534 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورت يارد سوديك بالشيخ زايد شقة للبيع بموقع مميز

    Triple S Real Estate logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٩٥٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬١٦١٬٢٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر في كمبوند متكامل الخدمات

    Master Key logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٦٬٥٠١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه متشطبة قسط كوارتر 419ألف أوكاش7.6م

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 144م متشطبة ريسيل بأقل سعر في ابراج زيد زايد

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٥٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر وحدة بموقع مميز جداً تقسيط حتى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Terrace – موقع مميز | إطلالة لاندسكيب

    RE/MAX Everest logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع تشطيب سوبر لوكس في الخمايل

    Master Key logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٩٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة100م في ZED بأقل مقدم و الباقى اقساط

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري في زيد بدون اوفر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٢٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في الشيخ زايد كمبوند بيفرلي هيلز

    Vida Solutions logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢١٥٬٤٨٠ جنيه

    امتلك شقتك في موقع مميز بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن سوبر لوكس للبيع في كمبوند كيان بالتقسيط

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع في المرحله الاولي بيفرلي هيلز زايد

    Teleo For Real Estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٤ متر مربع

    ٥٣٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين تشطيب كامل لوكيشن مميز استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧١٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب كامل بموقع مميز اقساط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن مفروشه في ايون تاورز موقع مميز

    Apart Real estate logo image

1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع ف كمبوند بوسط مدينه الشيخ زايد

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 65م كيان زايد إستلام فوري متشطبة مقدم 880 ألف

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٤٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بتكيفات ربع سنوي 445الف او كاش11مليون

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في الشيخ زايد كمبوند بيفرلي هيلز

    Vida Solutions logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٤٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مميز - استلام فوري - متشطب بالمطبخ والتكييفات

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل فى كيان بافضل تصميم وموقع مميز

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٣٧٬٤٣٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري تشطيب كامل بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٧٧٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بتكيفات ربع سنوي 445الف او كاش11مليون

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة خالصة اقساط استلام فوري باقل سعر جامعة القاهرة

    Master Key logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٢٢٬٧٧٤ جنيه/متر مربع