شقق للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 273

7,695 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 167م 3غرف + جاردن فقلب زايد هايبروان قسط

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه متشطبه شارع النزهه فيو ابراج زيد 950Kمقدم

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثمار مضمونه ستديو مفروش للبيع في زيد بارك

    Royal Hub Real Estate logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٢٧٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو تشطيب كامل | جاهز للاستلام | زيد تاورز

    Home Select for real estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٣٤٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر شقة ١٤٩م كومباوند فيلدج ويست تشطيب زايد

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٢٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا و قسط على8 سنين شقه 158م متشطبه ف سوديك

    متصدر

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في Zed West – المرحلة الثانية للاستثمار

    Gate real estate marketing logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة مميزة بالشيخ زايد بجوار هايبر وان وأركان بلازا

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م -المرحلة الثانية- بيڤرلي هيلز .

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة200م 3غرف متشطبة في الشيخ زايد امام بيفرلي هيلز

    Property Hills Star logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٩٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز جدا فيلدج ويست استلام فوري

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٠٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 159م جاهزة للاستلام فى قلب الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٥٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقه 132م أقل قسط شهرى قسط 12سنه الشيخ زايد

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٦٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقه 132م أقل قسط شهرى قسط 12سنه الشيخ زايد

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٦٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه متشطبه شارع النزهه فيو ابراج زيد 950Kمقدم

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة167م متشطبة استلام فوري بالشيخ زايد بجوار هايبر

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤١٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبييع ف الشيخ زايد بالقرب من هايبر 1

    Property Hills Star logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٧٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل في زيد ويست بدون اوفر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٧٣٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه متشطبه شارع النزهه فيو ابراج زيد 950Kمقدم

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند ZED - الشيخ زايد متشطبة بالتكيفات

    Abrag Real Estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 184م تكيفات والمطبخ دوبل فيو استلام فورى

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٦٣٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م متشطبة بالتكييفات ف الكرمة كاي بموقع مميز

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالشيخ زايد بجوار هايبر وان وأركان بلازا

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٥٥٬٣٢٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بالتكيفات في قلب زايد، باقل سعر

3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٨٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مش مجرد شقة دي Upgrade لحياتك في قلب زايد -220م

    NABAJ logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع