شقق للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 259

7,695 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس في ابراج زيد موقع مميز بيع .

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م علي اللاند سكيب مباشره مطبخ وتكيفات دور8

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مانسيو 230م للبيع بجاردن 110م ايتابا الشيخ زايد

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٧٧٨٬٠٠٠ جنيه

    مشروع فيي ليفيلز شركة ديونز للتطوير العقاري

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٨٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فندقة في اركان بالم 2O5 في الشيخ زايد

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دابل فيو فى قلب الشيخ زايد بالقسط على 8 سنوات

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٦٣٬٢٥١ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط في الشيخ زايد استلام سنة تيراس

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع 2 غرفة نوم في Zed West | 108م

    Home Select for real estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للمعاينة للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز للبيع ف الشيخ زايد امام هايبر 1

    Property Hills Star logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٩ متر مربع

    ١٦٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٨٦٬٩٨٩ جنيه

    شقة للبيع 167متر داخل كمبوند فيلدج ويست درة

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٩٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز متشطبة بالتكيفات للبيع ف الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢١٩ متر مربع

    ٢٧٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بلوكيشن مميز امام اعمار

    Property Hills Star logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع – 57 م² | أبراج ZED | موقع مميز

    Home Select for real estate logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه بالكامل 105م اوبن فيو فى قلب زايد

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 106متر – متشطبة بالكامل – و قسط علي 10س

    property hills Elite logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 106متر – متشطبة بالكامل – و قسط علي 10س

    property hills Elite logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 106متر – متشطبة بالكامل – و قسط علي 10س

    property hills Elite logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فندقية متشطبة في ابراج اركان بالم 205

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ١١٩ متر مربع

    ١٢٦٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه جدا في ابراج زيد 161 متر مفروشه

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بفيو مفتوح بقسط5.5K وتقسيط ع12س مقدم6.70K

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع 161م في زد ويست الشيخ زايد

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات جاهزة للمعاينة في قلب زايد

    Property Hills Star logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٢٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات بلوكيشن مميز في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند Terrace الشيخ زايد

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٥٬٠٤٥ جنيه/متر مربع