شقق للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 223

7,695 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى كمبوند تيراس بجوار مول أركان فى زايد

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٠٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بمساحة واسعة وفيو مفتوح على اللاند سكيب

    Home Select for real estate logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م أرضي استلام فوري بـ Zed زايد

    Selection Code logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى كمبوند تيراس بجوار اركان مول

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٤٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر أرضي بجاردن في قلب ش النزهه لقطه بمقدم1.2M فقط

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر أرضي بجاردن في قلب ش النزهه لقطه بمقدم1.2M فقط

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 185م+63م جاردن متشطبه في قلب زايد قسط ع 7 سنين

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٧٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين في ابراج زيد استلام فوري

    Selection Code logo image

2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م ويست ليفيز زايد مقدم 5% قسط 10 سنين

    Selection Code logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في كورت يارد – سوديك

    Ammaier for real estate logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز للبيع في بيفرلي هيلز متشطبة بالتكيفات

    Property Hills Star logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة180 متشطبه في زايد 950الف مقدم او كاش7.6مليون

    Property Hills... logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريسيل 56م فى ابراج زيد ويست الشيخ زايد

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 97م متشطبة بالمطبخ والتكيفات استلام فورى

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٧٧٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر أرضي بجاردن في قلب ش النزهه لقطه بمقدم1.2M فقط

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ايفيلا قسط امام بيفرلي هيلز 11.5م كاش او مقدم 1.4م

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة180 متشطبه في زايد 950الف مقدم او كاش7.6مليون

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك علي المفتاح في الشيخ زايد بجوار اركان مول

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة180 متشطبه في زايد 950الف مقدم او كاش7.6مليون

    Property Hills... logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى فى ابراج زد الشيخ زايد بجوار الربوه

    Property  Hills. logo image

4

    3

    ٣٠١ متر مربع

    ١٩٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر أرضي بجاردن في قلب ش النزهه لقطه بمقدم1.2M فقط

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات بالتقسيط استلام سنة في زايد

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٠٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٦٣٬٧٨٤ جنيه

    للبيع شقة ١٥٠ متر لقطة في كمبوند زد ZED - موقع است

    BGCO Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٤٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة في الشيخ زايد متشطبة بجوار اركان

    Property Hills Star logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أليجريا ريزيدنس - سوديك ويست

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٢٨٬٧١٢ جنيه/متر مربع