شقق للبيع في فيلدج ويست, صفحة 2

782 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن اقرب استلام متشطبةبالتكيفات بجوار اعمار

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ١٠٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند فاليدج ويست بالشيخ زايد

    Premium Real estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٧٤٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم استلام فوري ( فيليج ويست من درة )

    Element logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم استلام فوري ( فيليج ويست من درة )

    Element logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات بالشيخ زايد استلام فوري 163 م

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم استلام فوري ( فيليج ويست من درة )

    Element logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في قلب الشيخ زايد أمام Village West

    Selection Code logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤١٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة بجاردن وقسط على اطول فترة اقساط فى زايد

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن فى زايد بأقل سعر ومقدم فى موقع مميز !!!

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بجاردن متشطبة بالكامل بالتكييفات

    Selection Code logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه203م متشطبه+تكييفات بمقدم 1.7 مليون فى قلب زايد

    متصدر

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ٨٬٣٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند فليدج ويست دروا الشيخ زايد

    DMG logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٣٦٬٨٢٣ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بلتكيفات في الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٦٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى زايد متشطبة بالتكيفات بجوار هايبر1

    Impact Investments logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكيفات فى زايد اقرب استلام

    Impact Investments logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٩٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في فيلدج ويست بجوار كايرو جيت اعمار

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في فيلدج ويست دقائق من أركان

    Property Hills VIP logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٣٤٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بقلب الشيخ زايد بجوار هايبر

    متصدر

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل تكملة اقساط فيليدج ويست استلام فورى

    Core Real Estate Development logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بكمبوند فيلدج ويست بجانب هايبر وان

    Property Hills VIP logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٥٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه187م متشطبه بحديقه بالتقسيط جنب هايبر-زايد

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٦٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٥٢٬١٥٢ جنيه

    استلام فوري بأقل مقدم شقه متشطبه في فيلدج ويست

    Driven Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٧٣٨٬٣٥٢ جنيه

    شقة للبيع في Village West | تشطيب كامل | موقع مميز

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٩٢٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن تكمله اقساط 139متر في village west

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاند سكيب فيو بالتقسيط في Zed West

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٨٦٬٤١٩ جنيه/متر مربع