شقق للبيع في أبراج زيد, صفحة 42

1,314 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٥٦٧٬٣٣٣ جنيه

    شقة استلام قريب ف ابراج زيد بجاردن متشطبة بالتكيفا

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٢٨٣٬٥٣٨ جنيه

    اقل من سعر السوق امتلك شقه علي اكبر لاندسكيب كونر

    Code For Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ١١٥٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٠٦٣٬٨٠٠ جنيه

    شقه فيو لانت سكيب 4 غرف في ابراج زيد الشيخ زايد

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٢ متر مربع

    ٧٨٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل تكملة اقساط في ابراج zed

    Core Real Estate Development logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الماركت شقة متشطبة استلام قريب زيد ويست

    متصدر

    Square Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٩٬٥٠٠ جنيه

    امتلك شقه في ابراج زيد متشطبه بالكامل مع التكييفات

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧١٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في Zed West – موقع مميز

    Home Select for real estate logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في زيد

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن ف زد ويست متشطب بالكامل

    Gate real estate marketing logo image

1

    2

    ٧٣ متر مربع

    ٨٩٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٣٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بمقدم في زيد ويست أكتوبر من أورا

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٣٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر غرفتين فى زد ويست

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر غرفتين فى زد ويست

    Gate real estate marketing logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة 3غرف بالمطبخ والاجهزة بزد ويست

    Property Hills Star logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٦٣٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر ومقدم ولوكيشن لستوديو للبيع بزد ويست

    Property Hills Star logo image

1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٨٧٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فوري شقة للبيع متشطبة بالتكيفات و الفرش Zed

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة استلام فورى زيد اميز موقع و فيو

    متصدر

    Square Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٦٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع ف الشيخ زايد في زيد ويست من اورا

    Property Hills Star logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فاخره في ابراج زيد جاهزه للسكن الفوري

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في ابراج زد ساويرس الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في PSRبسعر اقل من الماركت استلام سنه

    DMG logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٣٥٬٩٥٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع استلام فورى بأقل سعر بزد ويست

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٣٨٬٨٨٧ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بالتكييفات بأقل سعر في زيد ويست

    New Avenue Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٣٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فورى بارك فيو في زيد ويست اقل سعر

    The Way logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فورى بارك فيو في زيد ويست اقل سعر

    The Way logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٦٦٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار استديو متشطب في ابراج زد الشيخ زايد

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٣٬٠٨٧ جنيه/متر مربع