شقق للبيع في أبراج زيد, صفحة 41

1,314 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    56م للبيع بالشيخ زايد فى ابراج زيد ويست

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة متشطبة بالمطبخ والتكيفات استلام فورى

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٧٧٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 56م للبيع فى ابراج زيد ويست بالشيخ زايد

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في زيد ويست بموقع استثنائي

    Home Select for real estate logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧١٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة مفروشة للبيع سعر مميز في زيد الشيخ زايد

    Brokers Hub logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للسكن و الاستثمار زد ويست متشطبة بالفرش

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع بكبوند ZED بالشيخ زايد سعر مميز

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ١٢٩٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٩٬٥٠٠ جنيه

    شقة 161م للبيع في زيد زايد استلام فوري فيو البارك

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧١٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه في ابراج زيد باقل سعر في الماركت

    Selection Code logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم لشقة 3غرف استلام قريب في احسن موقع قلب زد

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه198م متشطبه بالتكيفات بمقدم 2مليون أو 14 كاش

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٠٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زد ويست \ استديو 60 م \ بالمطبخ والتكييفات \ريسيل

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بالتقسيط متشطب بالكامل-بمطبخ وتكيفات

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٤٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦١٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بالكامل بالتقسيط في Village West

استوديو

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٧١٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فيو لاندسكيب بالتقسيط في Zed West

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩١٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيد زايد ألترا سوبر لوكس 135م 3غرف

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م أرضي استلام فوري بـ Zed زايد

    Selection Code logo image

2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين في ابراج زيد استلام فوري

    Selection Code logo image

2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى فى ابراج زد الشيخ زايد بجوار الربوه

    Property  Hills. logo image

4

    3

    ٣٠١ متر مربع

    ١٩٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٦٣٬٧٨٤ جنيه

    للبيع شقة ١٥٠ متر لقطة في كمبوند زد ZED - موقع است

    BGCO Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٤٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة180 متشطبه في زايد 950الف مقدم او كاش7.6مليون

    Property Hills... logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 97م متشطبة بالمطبخ والتكيفات استلام فورى

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٧٧٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريسيل 56م فى ابراج زيد ويست الشيخ زايد

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه+Acs زايد قسط كوارتر 604ألف توتال24مليون

3

    4

    ١٧١ متر مربع

    ٣٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 102م بالتكييفات في كمبوند زد ويست

    Abrag Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٥٬١٩٦ جنيه/متر مربع