شقق للبيع في الحي الرابع

351 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه للبيع في حدائق المهندسين

    Master Key logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة بارقي كمبوند خدمي فقلب زايد

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٢٢٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة بارقي كمبوند خدمي فقلب زايد

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٢٢٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة بارقي كمبوند خدمي فقلب زايد

    الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٢٢٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصة شقة 111م متشطبة بالتكييفات فقلب زايد

    NABAJ logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٩٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصة شقة 111م متشطبة بالتكييفات فقلب زايد

    NABAJ logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٩٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    الكرما 1, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة -مطبخ وتكيفات في زايد ديونز- اقل سعر

    RE/MAX Everest logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٥٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك(180م)بقلب زايد بالتقسيط المريح ع10 سنين

    NABAJ logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك(180م)بقلب زايد بالتقسيط المريح ع10 سنين

    NABAJ logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك(180م)بقلب زايد بالتقسيط المريح ع10 سنين

    NABAJ logo image

    الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارقي شقه للبيع في حدايق المهندسين

    Master Key logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حدائق المهندسين باسانسير

    Master Key logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٦٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك170م باجمل فيو ولوكيشن مميز -مدخل زايد 1

    NABAJ logo image

    الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك170م باجمل فيو ولوكيشن مميز -مدخل زايد 1

    NABAJ logo image

    الكرما 1, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك170م باجمل فيو ولوكيشن مميز -مدخل زايد 1

    NABAJ logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك170م باجمل فيو ولوكيشن مميز -مدخل زايد 1

    NABAJ logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200متر مفروشة بالتكيـيفات في الحي الرابع

    Genova Investment logo image

    الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م + 60م حديقة للبيع في زايد 2000 متشطبة

    Abrag 2 logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة في الياسمين – تشطيب كامل بالمطبخ

    RE/MAX Everest logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل موقع و سعر مميز في جوار

    RE/MAX Everest logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٥٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة بشقة 180م فقلب زايد

    NABAJ logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع