شقق فندقية للبيع في كمبوندات الشيخ زايد

74 عقارات أخرى
  • 13

    شقق فندقية

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في فندق كراون بلازا داخل 205 زايد تكملة اقساط

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    4

    ١٥٩ متر مربع

    ١١٩٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقق فندقية

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه للبيع في 205 by crown plaza

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع فيو علي ال canal ف 205 arkan palm

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١١٤٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقق فندقية

    ٧٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه مشروع مونترو الشيخ زايد بتقسيط

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقق فندقية

    ٣٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه مشروع مونترو الشيخ زايد بتقسيط

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقق فندقية

    ٢٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه مشروع مونترو الشيخ زايد بتقسيط

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقق فندقية

    ٧٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة122م فندقي للبيع مونترو مقدم10%اقساط ع 10 سنين

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقق فندقية

    ٥٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 84م فندقي للبيع مونترو مقدم10%اقساط ع 10 سنين

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقق فندقية

    ٣٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 58م فندقي للبيع مونترو مقدم10%اقساط ع 10 سنين

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقق فندقية

    ٢٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو36م فندقي للبيع مونترو مقدم10%اقساط ع 10 سنين

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقق فندقية

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع افضل غرفة فندقية في زد بارك فيو اقساط 10 س

    Western House logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٩٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فندقية تكملة أقساط في 205 الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٢٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقق فندقية

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم مميز لشقة فندقية للبيع بقسط يصل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٤٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية في ابراج زد بمقدم 500 الف بتقسيط 10سنين

    Selection Code logo image

1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقق فندقية

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع – 205 تحت إدارة كراون بلازا 3غرف

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ١٣٬٨٤٨٬٧٤٥ جنيه

    شقة فندقية للبيع من كراون بلازا في 205 الشيخ زايد

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ١١٩ متر مربع

    ١١٦٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة فندقية مع كراون بلازا متشطبة علي المحور

    Western House logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقق فندقية

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة فندقية بإدارة ماريوت | الشيخ زايد

    Pharos Real Estate logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه في منتجع سياحى مع SWISS IN فى زايد القد

    Crafters Real Estate logo image

    ووك اوف كايرو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقق فندقية

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام قريب و مطله على اللاجون بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٤٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقق فندقية

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقية للبيع بإطلاله على اللاندسكيب و بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 15% غرفه فندقيه بعائد دولارى تقسيط زايد BAHJA

    Abrag Real Estate logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١١٣٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 15% غرفه فندقيه بعائد دولارى تقسيط زايد BAHJA

    Abrag Real Estate logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٣٤٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 15% غرفه فندقيه بعائد دولارى تقسيط زايد BAHJA

    Abrag Real Estate logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقق فندقية

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع ف فندق سويس إن الشيخ زايد بايجار الزام

    Abrag Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٤٣ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع