عقارات للبيع في كمبوندات الشيخ زايد

13,353 عقارات أخرى
  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في 6 ويست - بيفرلي هيلز - كمبوندات الشيخ زايد - الشيخ زايد - الجيزة
    شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في 6 ويست - بيفرلي هيلز - كمبوندات الشيخ زايد - الشيخ زايد - الجيزة
    14

    شقة

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 259م بجاردن 220م تشطيب سوبر لوكس جاهز للسكن

    Promax Property Investors logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٩ متر مربع

    ٥٣٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا فاخره كبيرة 269م استلام فورى +متاح تقسيط

    متصدر

    Property Hills... logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٦٩ متر مربع

    ١٨٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالكامل بقلب الشيخ زايد بأقل سعر 203م

    متصدر

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن فوري 167م في Village West – درة

    متصدر

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطية للبيع في أرقى كمبوندات زايد-سوديك

    متصدر

    Inn Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ١٦٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • II أسبن

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت

    5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في زد ويست – فيو الياسمين -أفضل سعر

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٥٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 167م+حديقة116م متشطبه بالكامل

    متصدر

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٣٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لااندسكيب فيو دوبلكس أرضي للبيع – ويستاون سوديك

    متصدر

    Ammaier for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 189م متشطبه بالتقسيط في اميز المواقع

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٥٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٣٬٥٥٨٬٦٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس استلام في خلال سنه على وصله دهشور

    متصدر

    Selection Code logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • روفان سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤١٥٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    EPD
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,روفان

    2 - 3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله علي الجولف مباشر للبيع الربوه

    متصدر

    Cairo Gate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس بأفضل سعر امام النادي الاهلي

    متصدر

    Crown Stone Realty logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة مساحة 330متر في كمبوند ذا ستيتس

    متصدر

    Crown Stone Realty logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٢ متر مربع

    ٣٠٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠١٥٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي شقة باكبر حديقة 175م بالتقسيط

    متصدر

    Emtdad Real Estate logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٣٢٬٨٠٠ جنيه

    فرصتك تسكن ف كمبوند خدمي راقي فقلب زايد جنب الربوة

    متصدر

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٣١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • كلاود سايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٧٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كلاود سايد

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بحديقة خاص بالقرب من مول العرب

    متصدر

    Inn Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس فيو مميز في ايتابا بجوار الرابوة

    متصدر

    Property  Hills. logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة بجاردن متشطبة بكمبوند بالشيخ زايد

    متصدر

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٢٤٬٤٦٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل مع التكيفات للبيع باقساط ل 2029

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٦٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في الليجريا منشطبه

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • ايليت ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬١٥٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Taj Real estate
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ايليت ويست

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فوري بكمبوند بيفرلي متشطبه

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه استلام فوري في بيفرلي هيلز

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري بكمبوند بيفرلي هيلز

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بابراج زيد لوكيشن مميز

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Zed Towers تشطيب كامل

    متصدر

    I-Move logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • فاليا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٦٣٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    SAUDI GROUP DEVELOPMENTS
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,فاليا

    1 - 3 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في سوديك ويست تاون – لوفت

    متصدر

    Niche Investments logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع