دوبلكس للبيع في الجيزة, صفحة 9

1,451 عقارات أخرى
  • 16

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر دوبلكس جاردن استلام فوري في الخمايل

    I-Move logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع في Soleya

    Flip logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٤٧٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع في ويستاون

    Flip logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع في ويست تاون

    Flip logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع في ويست تاون

    Flip logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 3 غرف مع حديقة خاصة باقل سعر

    Ammaier for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل باقل من سعر المطور في West Leaves

    RE/MAX Everest logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٤ متر مربع

    ٣٩٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز دوبلكس مميز في كازا – الشيخ زايد

    Emkan for Real Estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٤٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    دوبلكس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس للبيع – 330م زايد هايتس الشيخ زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس لقطة للبيع فى السياحية الرابعة ، 6 اكتوبر

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    المنطقة السياحية الرابعة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٤٣ متر مربع

    ٢٣٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر دوبلكس متشطب استلام فوري في بالم باركس

    I-Move logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٥٬٥١٧٬١٢٨ جنيه

    لوفت للبيع في OWEST – أوراسكوم داخل مرحلة TULWA

    Core Real Estate Development logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٧٥٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    دوبلكس

    ١٨٬٥٤٧٬٤٦٨ جنيه

    دوبليكس استلام فوري خلف جامعه النيل 10%DP زايد

    Selection Code logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٤٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر دوبلكس ارضي في ويستاون بيفرلي هيلز

    Zayed Homes logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بكمبوند بروميناد استلام فورى

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    بروميناد ريزيدنس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ماونتن فيو كينجز واي – Upper Polo Villa

    Crafters Real Estate logo image

    كينجز واي, طريق بوليفارد, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع310متر حدائق اكتوبر مسلسل3شارع النوادي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٩٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١١٬٩٥٦٬٤٥٥ جنيه

    دوبلكس استلام سنتين فالشيخ زايد امام الربوه/10سنين

    Selection Code logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٩٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مميز للبيع في المنطقة السياحية السادسة

    RE/MAX Everest logo image

    المنطقة السياحية السادسة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٤٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع متشطبه في كمبوند بيراميدز هايتس

    Property Hills VIP logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٦ متر مربع

    ٤٩٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع بأكبر حديقة في كازا

    Residia logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل دوبلكس245م بجاردن 80م جاهزة للاستلام في Casa

    Promax Property Investors logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٤٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس علوي مميز للبيع في كمبوند ويست تاون – سوديك

    Rokn Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعه 467 في المربع الذهبي حدايق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس قطعه 467 المربع الذهبي رئيسي النوادي مباشر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١١٬٩٤٤ جنيه/متر مربع