دوبلكس للبيع في الجيزة, صفحة 8

1,454 عقارات أخرى
  • 6

    دوبلكس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي كامل التشطيب مع حديقة | إطلالة مفتوحة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٨١٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبليكس ارضى بحديقه نصف تشطيب وستاون سوديك

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١٥٬٧١٣٬٧٥٦ جنيه

    نيو فاي سوديك دوبلكس جاهز للاستلام مقدم12,500,000

    The X Site For Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع (كمبوند نيو جيزة)

    Hussien Farahat logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بمقدم وتقسيط كمبوند متكامل الخدامات

    Crown Stone Realty logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٦٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • صن كابيتال

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٦٧٬٠٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arabia Holding
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الفيوم الصحراوى,صن كابيتال

    2 - 3 غرفة

  • 11

    دوبلكس

    ١٤٬١٠٧٬٦٨٥ جنيه

    لوفت ريسيل 228م دور 8 و9 تشطيب كامل تكييفات

    Aqar Misr logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٦١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    النموذج الاكثر طلباً ف المرحله الأولي

    X Hub logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 234 ارضي بجاردن للبيع في كازا بيڤرلي

    Rokn Real Estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس في palm parks-Palm Hills برايم لوكيشن

    plan-B logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٧٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا استلام فورى بموقع مميز

    Roots Development logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٥ متر مربع

    ٥٠٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • كانال ووك أيلاند

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٢٢١٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,الشيخ زايد,محور 26 يوليو,205,كانال واك

    استوديو, 2 - 3 غرفة

  • 11

    دوبلكس

    ١٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز للبيع في فيلدج ويست – الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٦٢٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت في أوويست بسعر أقل من سعر السوق ريسيل مميزه

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٤٧٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبليكس ارضى بحديقة متشطب وستاون سوديك

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب فيو علي جاردن في كمبوند فيلدج ويست

    Z Investments For Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٧٣٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٢٢٬٦٤٥٬٢٠٠ جنيه

    لوفت نادر بروف يطل علي مساحة خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٩٩٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • زد ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٠٤٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 17

    دوبلكس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت بتشطيب الترا سوبر لوكس بالتكيفات وحدات المطبخ

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٢٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلى هاوس متشطب وجاهز للاستلام الفورى بأقل سعر

    The Way logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر دوبلكس بحديقة متشطب بحدايق اكتوبر فوري

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ١٩٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز دوبلكس مميز في كازا – الشيخ زايد

    Emkan for Real Estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٤٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٨٬٤٤٣٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس برووف مجهز بالكامل استلام خلال أشهر- 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • جينوفا

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦٣٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Eastern Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,ريفييرا سيتي,جينوفا

    3 - 5 غرفة

  • 11

    دوبلكس

    ١٦٬٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن للبيع في كارميل سوديك استلام فوري

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٨٥٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس في موقع مميز تشطيب كامل علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ألترا سوبر لوكس للبيع في كمبوند المستثمرين

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    ارض جمعية المستثمرين, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٬١٩٢٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس قسط بزايد جوار اركان 12.4م كاش او مقدم 1.1م

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بفيو لاندسكيب في زيد ويست الشيخ زايد

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٢٢٨ متر مربع

    ٥٧٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • كور او ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٣٠٥٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 4 غرفة