دوبلكس للبيع في كمبوندات الشيخ زايد

502 عقارات أخرى
  • 12

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع في ويستاون – بجوار Club S

    Residia logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٨٧٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٢٬٨٩٤٬٥٠٠ جنيه

    لوفت للبيع في زيد ويست | المرحلة الثالثة

    Buyerside logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٧٩٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت بتشطيب الترا سوبر لوكس بالتكيفات وحدات المطبخ

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٢٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس+جاردن ريسيل ف زد برايم لوكيشن جاهز للمعاينه

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٥٠٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بفيو لاندسكيب في زيد ويست الشيخ زايد

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٢٢٨ متر مربع

    ٥٧٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • ٢٠٥ تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٦٬٠٧٢٬٣٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,205 اركان بالم

    1 - 3 غرفة

  • 13

    دوبلكس

    ٨٤٢٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 4 غرف فالشيخ زايد ادفع842 ألف اوكاش10.100م

    Property Hills... logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٣٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٨٤٢٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 4 غرف فالشيخ زايد ادفع842 ألف اوكاش10.100م

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٣٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٨٤٢٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 4 غرف فالشيخ زايد ادفع842 ألف اوكاش10.100م

    Property Hills... logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٣٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٨٤٢٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 4 غرف فالشيخ زايد ادفع842 ألف اوكاش10.100م

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٣٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي متشطب موقع مميز في سوديك ويستاون

    West City logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٨٥٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • تي بيرل

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٧٢٩٬٦٨٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Torec Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,تي بيرل

    3 - 4 غرفة

  • 12

    دوبلكس

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بدون مقدم وقسط يصل ل10 سنين او كاش 6,780,000

    Property Hills... logo image

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بدون مقدم وقسط يصل ل10 سنين او كاش 6,780,000

    Property Hills... logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بدون مقدم وقسط يصل ل10 سنين او كاش 6,780,000

    Property Hills... logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بالكامل - بحديقة خاصة

    X Hub logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي٢٢٥م²للبيع بالتكييفات و المطبخ –ويستاون

    Ammaier for real estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • ذا استيتس ريسيدينس المرحله التانيه

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٨٧٥٬٣٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ذا استيتس

    2 - 7 غرفة

  • 28

    دوبلكس

    ١٣٬٨٠٩٬٠٠٠ جنيه

    لوفت بحري استلام خلال سنة كاملة التشطيب

    Roots Development logo image

2

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٦٠٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه دوبلكس متشطب بيفرلى هيلز فيو لانداسكيب

    Square Real Estate logo image

3

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان بمقدم5% + أقساط متساويه على10 سنين بدون

    Square Real Estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس نادرة إطلالة بانورامية رائعة ويستاون

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٣١ متر مربع

    ٩٩٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي بجاردن في ويستاون بيفرلي هيلز

    plan-B logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • كمبوند بيلفا الشيخ زايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٦٥٬١٩٠ جنيه

    خطة السداد: 45
    المطور العقاري
    Karnak Real Estate Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,بيلفا

    1 - 3 غرفة

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه فيلا دوبليكس للبيع في زايد هايتس

    Master Key logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس فاخرة مع بنتهاوس للبيع في ويستاون

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس بحديقة خاصة - موقع مميز

    X Hub logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٥٬١١١٬٠٠٠ جنيه

    لوفت للبيع بسعر مميز في Zed West towers الشيخ زايد

    DMG logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٣٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع في كازا

    Premium Real estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٧٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 205 اركان بالم

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٢٢١٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,205 اركان بالم

    1 - 3 غرفة