دوبلكس للبيع في ويستاون

128 عقارات أخرى
  • 9

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس ارضي بكمبوند الويستاون سوديك ويست

    Adagio Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس متشطب بالكامل استلام فوري للبيع

    Apart Real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس ويستاون كمبوند بيفرلي هيلز.

    Topaz Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ٧٧٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    دوبلكس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في سوديك ويست تاون – الشيخ زايد

    Remax Westway logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 225 م – سوديك ويست تاون

    Crafters Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضى بجاردن متشطببيع ب ويستاون بفرلى هيلز

    Topaz Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي كورنر للبيع بأكبر حديقة في كازا

    Residia logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 دوبلكسات تشطيب كامل في ويست تاون – تبدأ 17.5م

    Residia logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي فاخر للبيع في ويست تاون – موقع مميز

    Residia logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤١ متر مربع

    ٩١٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي٢٢٥م²للبيع بالتكييفات و المطبخ –ويستاون

    متصدر

    Ammaier for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس فاخرة مع بنتهاوس للبيع في ويستاون

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع في ويستاون بالقرب من مستشفى الند

    Residia logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي في ويستاون بالقرب من مستشفى الندي

    Residia logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي فاخر بتصميم أنيق للبيع في ويست تاون –

    Residia logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤١ متر مربع

    ٨٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٦٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيو مميز علي لاندسكيب كورنر بحري

    X Hub logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٦٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بوست تاون بسعر مميز

    TA Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع في ويستاون

    Flip logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٦٣٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع في ويستاون

    Flip logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع في ويست تاون

    Flip logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع في ويست تاون

    Flip logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 3 غرف مع حديقة خاصة باقل سعر

    Ammaier for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر دوبلكس ارضي في ويستاون بيفرلي هيلز

    Zayed Homes logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس علوي مميز للبيع في كمبوند ويست تاون – سوديك

    Rokn Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لااندسكيب فيو دوبلكس أرضي للبيع – ويستاون سوديك

    Ammaier for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٣٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 28

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي٢٢٥م²للبيع بالتكييفات و المطبخ –ويستاون

    Ammaier for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع