دوبلكس للبيع في ويستاون, صفحة 5

128 عقارات أخرى
  • 19

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس متشطب بالكامل استلام فوري للبيع

    Apart Real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    *دوبلكس للبيع بموقع مميز جدًا في ويست تاون – بيفرل

    Flip logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ٧٧٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مميز للبيع في Westown Compound

    New Casa Real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع في ويستاون (سوديك)

    Flip logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بموقع مميز جدًا للبيع في ويستاون – بيفرلي ه

    Flip logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 240م بحديقة في ويستاون

    Home Select for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مميز للبيع في ويست تاون سوديك بيفرلي هليز

    Abrag 2 logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٧٩٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع ويست تاون الشيخ زايد متشطب بالتكيفات

    Abrag 2 logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع ويستاون بيفرلي هيلز بسعر مميز

    Abrag 2 logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن لقطة متشطب للبيع في ويستاون سوديك

    Abrag 2 logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في ويست تاون ريزيدنس لوكيشن مميز جدًا

    Abrag 2 logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس 240 متر كمبوند ويستاون , بيفرلي هيلز

    Abrag 2 logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس 240 م متشطب بالتكييفات في ويست تاون

    Abrag Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالفرش والاجهزه دوبلكس علوي في ويستاون سودك

    الافين للتسويق العقاري logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس علوى بالرووف 4 غرف ويستاون سوديك بيفرلى

    SG Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٩ متر مربع

    ٨٠٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تم تخفيض السعر دوبلكس ارضى متشطب ويستاون سوديك

    SG Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٥٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فرصة للبيع في ويستاون بيفرلي

    Home Select for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة للبيع في ويستاون سوديك

    Home Select for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي بحديقة فاخرة في ويستاون

    Home Select for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي للبيع في ويستاون

    Home Select for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي فاخر للبيع في ويستاون

    Home Select for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن للبيع في ويستاون

    Home Select for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    دوبلكس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مميز للبيع في ويستاون

    Home Select for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس ويستاون ٢٢٥ متر ٧٠٪؜ تشطيب موقع مميز

    Golden Star Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس علوي للبيع – كمبوند ويستاون بيفرلي هيلز – س

    Home Select for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٤ متر مربع

    ٦٢٬٩٢٥ جنيه/متر مربع