تاون هاوس للبيع في ماونتن فيو 4, صفحة 4

82 عقارات أخرى
  • 15

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٨٩٬٣٦٠ جنيه

    استلم فوري تاون هاوس في ماونتن فيو ٤ جاهز للمعاينة

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٨٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب استلام فوري في ماونتن فيو 4

    Abrag 2 logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا متشطبة من ماونتن فيو قرب مول العرب

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك التاون هاوس في ماونتن فيو 4

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٩٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 غرف | ماونتن فيو 4 | جاهز

    Good Vibe Homes logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩١٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 غرف | ماونتن فيو 4 | استلام فوري

    Good Vibe Homes logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في ماونتن فيو 4 للبيع استلام فوري

    Premises logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع