تاون هاوس 3 غرفة نوم للبيع في ماونتن فيو 4

49 عقارات أخرى
  • 18

    تاون هاوس

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا 210م متشطب استلام فوري ب5% على 10 سنين

    Promax Property Investors logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في MV4 – 210 متر تشطيب كامل | كومب

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبه بالكامل بمقدم 820 الف

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٨٤٦٬٥٨٧ جنيه

    بدون مقدم استلم فيلتك متشطبه مع M.V علي 10 سنين

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٥٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٦٬٤٣٢٬٣٤١ جنيه

    بدون مقدم استلم فوري فيلتك متشطبه فيM.Vوقسط 10سنين

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٨٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو 4

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٩٣٦٬٦٣٥ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Mountain View
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,ماونتن فيو 4

    3 غرفة

  • 8

    تاون هاوس

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاند سكيب فيو تاون هاوس ميدل للبع في ماونتن فيو 4

    Smart Assets Real Estate logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب استلام فوري في ماونتن فيو ٤

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري مقدم5% متشطب بالكامل

    Western House logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز لتاون هاوس بتشطيب فاخر جاهز للسكن

    Makanak Investments logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم تاون هاوس فخم فى ماونتن فيو 4 بجانب نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا تاون فيلا في ماونتن فيو 4 امام نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبه بالكامل ب قسط ل 10 سنين

    متصدر

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع – استلام فوري متشطب بالكامل

    I-Move logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر للبيع في ماونتن فيو-متشطب-0% اوفر

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري متشطب بموقع و إطلالة مميزين

    why solutions logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فيلا تاون متشطبة كمبوند MV october park

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بماونتن فيو 4 استلام فوري بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا تاون هاوس متشطب بمقدم 0% من ماونتن فيو

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطبة بالكامل جاهز للاستلام MV 4

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس فاخر بمساحة 210م بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع - جاهز للاستلام في ماونتن فيو 4

    Aspire Properties logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل بدون مقدم] أطول فترة سداد

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٨٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٨٦٥٬٨٠٨ جنيه

    تاون هاوس متشطب استلام فوري للبيع في ماونتن فيو4

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٥٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في التوسعات الشرقيه مساحه 210م

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ماونتن فيو أكتوبر بارك إطلالة

    Aqarpedia For Resale logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

2