تاون هاوس للبيع في ماونتن فيو 4, صفحة 3

82 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون متشطب فوري 210متر بماونتن فيو 4 خلف نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في MV4 التوسعات الشرقية- 0%مقدم

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم استلم فوري فيلتك متشطبه فيM.Vوقسط 10سنين

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ماونتن فيو 4 – 6 أكتوبر

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو 4\ تاون هاوس كورنر ريسيل \متشطب بالكامل

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص فيلا متشطبه فورى490ألف قسط كوارتر 13مليون كاش

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٢٬٧٥٦٬٤٩٠ جنيه

    استلام فوري-فيلا سوبر لوكس ب2مليون مقدم او كاش 17

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ١٠٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 210م تشطيب كامل استلام فوري بمقدم 0%

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبه بالكامل ب قسط ل 7 سنين

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    • تاون هاوس متشطب بالكامل في MV4 | كمبوند ڤلل فقط

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اققل سعر تاون هاوس استلام فوري ومتشطب بالكامل

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري في ماونتن فيو 4-أكتوبر

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيله متشطبة جاهزة للسكن في توسعات الشرقية.

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ف مونتن فيو 4 استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لتاون هاوس متشطب جاهز للاستلام MV 4

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا تاون هاوس للبيع متشطب بجوار نيو جيزة

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٥٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا استلام فوري ب مساحه مميزه و سعر رائع

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٧٦٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ف مونتن فيو 4 استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ​​للبيع في ماونتن فيو، منتزه 4 أكتوبر

    Smart Assets Real Estate logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبه باكامل فيو مميز بسعر رائع

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 210م تشطيب كامل استلام سنة وبدون مقدم

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل 210م استلام فورى فى MV 4

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه سعر كاش18مليون وقسط ربع سنوى600ألف

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للسكن متشطب بكامل في ماونتن فيو 4

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا أفخم فيلا سوبرلوكس بدون مقدم وبالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع