بنتهاوس (روف) للبيع في الشيخ زايد

668 عقارات أخرى
  • 24

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كمبوند زايد ديونز تشطيب كامل

    I-Move logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بسلم داخلي في كازا بيفرلي هيلز تشطيب مودرن

    plan-B logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٩ متر مربع

    ٥٦٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مساحة 225متر في زايد امام النادي الاهلي

    Crown Stone Realty logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ڤي ليڤلز – ديونز

    Beltone logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهوس 240متر متشطبه بالكامل للبيع فى Zed Towers

    Rokn Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • ذا جراي ريزيدنسز – هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع - كمبوند كيان، الشيخ زايد

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهز للاستلام 2 غرفة + رووف بفيو مفتوح

    Ammaier for real estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بسعر مميز امام النادي الاهلي زايد بالتقسيط

    كمبوند رواق, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥١٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 369م للبيع في الحي 16 – الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع المهندس احمد كمال حمدي, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٦٩ متر مربع

    ١٩٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    126م تيراس 16م متشطب فيو نيل -New Zamalek-بمقدم 5%

    Promax Property Investors logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٢٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • حياة سنتريك كايرو ويست ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٥٣٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ADD Properties
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 7 غرفة

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس مميزة للبيع ب بفرلى هيلز الشيخ زايد

    Topaz Real Estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطبة للبيع كازا بيفرلى هيلز الشيخ زايد

    Topaz Real Estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نتهاوس للبيع في ويستاون – إطلالة مفتوحة على سوديك

    Residia logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر بإطلالة مزدوجة رائعة كورتر ياردز

    Residia logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس استلام فوري بالتقسيط في فيلدج ويست

    RE/MAX Everest logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٨١ متر مربع

    ٣٩٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • تمايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بروف فى فيلدج ويست متشطبة فى قلب الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٢٨٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر بنتهاوس + استوديو في كاسا إطلالة على أليجريا

    RE/MAX Al Mohager logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الفاخرة كاملة التشطيب للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطبة للبيع وست تاون سوديك بفرلى هيلز

    Topaz Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٥١ متر مربع

    ٧٥٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كيان | إطلالة على النافورة

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • كانال ووك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 5 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في زايد ديونز

    Flip logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات سكنية حصرية للبيع في ويستاون

    Flip logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس باطلاله مميزه في زيد بارك

    RE/MAX Everest logo image

3

    5

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 120م متشطبة للبيع في كيان خلف مول العرب

    Property  Hills. logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس -للبيع -فيلدج ويست -الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • مونتانيا جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٣١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 - 4 غرفة