شقق استوديو للبيع في مدينة 6 أكتوبر

113 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٧٢١٬٢٠٠ جنيه

    استوديو للبيع فيو لاند سكيب واسع استلام قريب

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٣٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو او شقة للبيع كمبوند _ فرصة استثمارية ممتازة

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لاستديو 85متر استلام فوري باديه 2.650.000

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٣٧٬٥٠٠ جنيه

    Studio in Palm Parks by Palm Hills Developments

    Maskan Consultancy logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١١٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬١١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة ارضي بحديقة في أو ويست – مرحلة كور

    Guides Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧٢٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • ويست كورتس اكتوبر الجديده

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,ويست كورتس

    استوديو

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في موقع مميز في باديا بالقرب من بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٩٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة في كمبوند FIORi لوكيشن مباشر على الأوسطي

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في بالم باركس - بالم هيلز اوبنف يو

    West Field Property Consultancy logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فوري بدون مقدم متشطبه وقسط علي 12 سنه

    Selection Code logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٩٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 85 للبيع one 33 اركان بالم (بدرالدين) لقطه

    متصدر

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٥١٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • بيراميدز ويلز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬١١٣٬٧٥٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,بيراميدز ويلز

    استوديو

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في بالم باركس فرصة مميزة لامتلاك

    RE/MAX Al Mohager logo image

استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة - استوديو بسقف في بالم باركس

    RE/MAX Al Mohager logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٧١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع متشطب بالكامل بالتقسيط لاندسكيب فيو

    Square Real Estate logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ٤٠٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعـر قابل للتفاوض | ستوديو بروف مفروش استلام فوري

    Najd Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 40 م استلام فوري في 6 أكتوبر- الحي الاول

    sherwoods property logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • بامبو 3

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٣٬٤٧٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,بامبو بالم هيلز

    استوديو

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع 84 متر في كمبوند أو ويست - دور خامس

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فندقي للبيع لمحبي الإستثمار اول سكن

    كيان للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٣٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في Club yard في اوويست متشطب بستهيلات

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٨٣٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • شقة - 1 حمام للبيع في الحي الاول - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فندقي للبيع اللترا مودرن

    كيان للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو دبل فندقي البيع اللترا مودرن

    كيان للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • جرين سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tesla
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,جرين سيتي

    استوديو

  • 10

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فندقي نيوم اكتوبر التوسعات الشمالية

    Best Deal For Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو بمقدم 57 الف فقط والباقي علي 12 سنة

    Aqar Misr logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو تشطيب كامل 61م في نيوم اكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٤٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 104متر باديه بالم هيلز استلام فوري

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في ابرج إيون، مول العرب

    West Field Property Consultancy logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…