شقق استوديو للبيع في الحي الاول

16 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 40 م استلام فوري في 6 أكتوبر- الحي الاول

    sherwoods property logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فندقي للبيع لمحبي الإستثمار اول سكن

    كيان للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٣٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • شقة - 1 حمام للبيع في الحي الاول - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فندقي للبيع اللترا مودرن

    كيان للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو دبل فندقي البيع اللترا مودرن

    كيان للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في ويست ليفز | إطلالة مميزة

    RE/MAX Everest logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٤٤٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لاعادة البيع 75م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو دبل غرفة وصالة للبيع فى مدينه ٦ اكتوبر الحي

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو دبل غرفة وصالة للبيع فى مدينه ٦ اكتوبر الحي

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع 6 اكتوبر الحي الاول خطوات للموقف

    الاصالة للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٢٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو دبل غرفة وصالة للبيع في اكتوبر الحى الأول

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٣٢٬٤٠٠ جنيه

    ستديو أرضي بجاردن في موقع مميز بمدينة ٦ أكتوبر

    The Polygon logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥١٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديوهات للبيع 6 اكتوبر الحي الاول خطوات لجامعه

    الاصالة للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو مفروش للبيع تشطيب سوبر لوكس ٦ اكتوبر الحي 1

    الاصالة للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو مفروش للبيع 6 اكتوبر الحي الاول مجاوره 3

    الاصالة للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع مدخل خاص 6 اكتوبر الحي الاول

    الاصالة للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – ستوديو مميز في الحي الأول، أكتوبر

    Zayed Gate logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع