بيوت و فلل 7 غرفة نوم للبيع في صوارى

7 عقارات أخرى
  • 19

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Standalone Resale للبيع 432 م كومباوند صواري

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7

    3

    ٧٣٢ متر مربع

    ٦٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري في صواري

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز فيو مفتوح استلام فوري

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7

    5

    ٤٠٦ متر مربع

    ٦٦٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيو مفتوح علي لاند سكيب تسهيلات سنتين

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع 350 م (Solik Gardens ) صوارى

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    سوليك جاردنز, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • صواري

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 100
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    الاسكندرية,كمبوندات الاسكندرية,صوارى

    7 غرفة

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٩٢٠٬١٥٠ جنيه

    استلام خلال سنتين بتسهيلات 5 سنوات

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7

    5

    ٤١٤ متر مربع

    ٤٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٦٬٣٨٢٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا بصواري تشطيب فاخر ومطلات على النادي

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7

    5

    ٤١٤ متر مربع

    ٣٩٬٥٧٠ جنيه/متر مربع