بيوت و فلل 7 غرفة نوم للبيع في بالم هيلز

19 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٣٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون بالم هيلز الاسكندرية

    ICONIC logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7

    7

    ٣٣٣ متر مربع

    ١١١٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع 384 م (بالم هيلز اسكندرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7

    7+

    ٣٨٤ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نصف تشطيب بموقع رئيسي للبيع في جولف إكستينشن

    Teleo For Real Estate logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7

    7

    ٦٢٠ متر مربع

    ٨٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    Lower Basement أقل من سعر الشركة 10مليون palmhills

    Horizen For Real Estate logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7

    6

    ٤٢٧ متر مربع

    ٥٦٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا V1 with pentahouse كومباوند بالم هيلز

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7

    7

    ٥٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    Palm Hills Tessera Garden Home 300m Prime View

    متصدر

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7

    4

    ٤٢٧ متر مربع

    ٥٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري بتسهيلات بالم هيلز إسكندرية

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7

    7+

    ٥١٢ متر مربع

    ١٤٦٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع 512 م بالم هيلز الاسكندرية

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7

    7+

    ٥١٢ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 384 م ( Palm Hills Alexandria ) استلام فورى

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7

    7

    ٣٨٤ متر مربع

    ١٣٠٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون 512 م للبيع (بالم هيلز الإسكندرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7

    7+

    ٥١٢ متر مربع

    ٨٣٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Stand Alone (V1) للبيع 512م كومباوند بالم

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا StandAlone للبيع 436م بالم هيلز إسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7

    7

    ٦٣٦ متر مربع

    ٥٩٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا StandAlone للبيع 436م بالم هيلز إسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7

    4

    ٥١٢ متر مربع

    ٨٩٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٥٠٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 392 م (بالم هيلز اسكندرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7

    7+

    ٣٩٢ متر مربع

    ٨٢٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع (V2 - بالم هيلز الاسكندرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7

    7

    ٣٩٢ متر مربع

    ٧٣٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع 512 م (بالم هيلز اسكندرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7

    7+

    ٥١٢ متر مربع

    ٨٢٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع 512 م (بالم هيلز اسكندرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7

    7+

    ٥١٢ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦١٬٣٠٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 512م أكبر مساحة في بالم هيلز فيو لاندسكيب

    ICONIC logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7

    6

    ٥١٢ متر مربع

    ١١٩٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٦٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون علي جرين سباين وقسط حتي 5 سنوات

    Remax Professional. logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7

    7+

    ٣٩٢ متر مربع

    ١١٨٬١٨٨ جنيه/متر مربع