شقق 5 غرفة نوم للبيع في حي شرق, صفحة 2

71 عقارات أخرى
  • 23

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م كليوباترا (خطوات من البحر)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع الدكتور محمد بدير, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    5

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م لوران - ابو قير مباشر

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300 م لوران (ش ابراهيم نصير)

    RE/MAX Avalon logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 350م لوران | مطلات بالكامل على الترام

    متصدر

    BABEL Real Estate logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 439 م سموحة (ش فوزى معاذ - برج براند)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    5

    4

    ٤٣٩ متر مربع

    ٥٢٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 370م جليم - (ش مصطفي ماهر)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع مصطفي ماهر, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    5

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي البحر مباشرة مدخل فندقي مرخصة

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – سموحة - فوزي معاذ

    New Home for Realestate logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 345 م لوران (علي البحر مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    5

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٨١٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح السعر شامل دواليب المطبخ

    Remax Professional. logo image

    شارع محمد بهاء الدين الغوري, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 485م سموحة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    5

    5

    ٤٨٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٥٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م سموحة ( متفرع من ش مصطفى كامل )

    Inspire Homes logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    5

    1

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سموحة 365م (ش محسن بهاء الدين)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    5

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - مصطفي كامل - خطوات من شارع ابو قير

    New Home for Realestate logo image

    شارع مصطفي كامل, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٢٨٦ متر مربع

    ٤١٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة مطلات مفتوحة بالكامل تشطيب فندقي

    Remax Professional. logo image

    سان ستيفانو جراند بلازا, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    5

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ١٤٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – رشدى شارع سوريا خطوات من البحر

    New Home for Realestate logo image

    شارع سوريا, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 420 م كفر عبده (ش محمد جبريل )

    RE/MAX Avalon logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٤٢٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 425 م سان ستيفانو (الفورسيزون - نموذج A)

    RE/MAX Avalon logo image

    سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    5

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ١٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 260 م سابا باشا (علي البحر مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي البحر شامل دواليب المطبخ مدخل فندقي

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تكييف مركزي موقع مميز مرخصة تشطيب فندقي متاح جراج

    Remax Professional. logo image

    شارع البرت الاول, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي البحر مباشرة مرخصة

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٩٬٢٥٧ جنيه

    smart system تسهيلات على 7 سنوات

    Remax Professional. logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٨٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٤٢٢٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات على سنتين فيو مفتوح على نادى سبورتنج

    Remax Professional. logo image

    شارع ابو قير, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    5

    5

    ٣٦٦ متر مربع

    ٥٥٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 235 م سموحة (مدينة اسيد)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    5

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٤٬٦٨٠ جنيه/متر مربع