شقق 4 غرفة نوم للبيع في حي شرق, صفحة 9

441 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م سموحة ( بجوار مستشفي الاندلسية )

    Inspire Homes logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيو مفتوح تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٨٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٤٢٤٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيو مفتوح تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٤٢٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سموحة - كومباوند فيروزة

    New Home for Realestate logo image

    سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٧٩ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٦٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة 216م للبيع - سالوجا ايليت

    Chance for Realestate logo image

    سالوجا ايليت, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ١٨٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 270م صافي سموحة - حي الفيلات

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيو مفتوح علي حمام سباحة اقل سعر

    Remax Professional. logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح تشطيب كامل اقل سعر

    Remax Professional. logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة خطوات من البحر فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٠٢٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحة 186م بمقدم 10% وتقسيط على 4 سنوات

    Inspire Homes logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٤٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة براند الريسيبشن فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    شارع عبد القادر رجب باشا, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 160م في زيزينيا بشارع عبد السلام عارف

    Jewar Real Estate. logo image

    طريق ابو قير, زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م كفر عبده - (ش سكينة بنت الحسين)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع السيدة سكينة إبنت الحسين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف 216م بأفضل سعر وموقع فى اسكندرية

    Property Hills Star logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٤١٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210 م كفر عبده (ش سكينه بنت الحسين)

    RE/MAX Avalon logo image

4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 260 م لوران (ش ابراهيم نصير)

    RE/MAX Avalon logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على اكبر بلازا تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٣٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 270م | كفر عبده خطوة من ميدان سانت جينى

    BABEL Real Estate logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 390م 4 غرف | في زيزينيا | بحر مباشر

    BABEL Real Estate logo image

    زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 150م-كفرعبده-خطوات من سانت جينى

    Next Estate logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 270م - جليـم - خطوات من البحـر

    Next Estate logo image

    طريق الجيش, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصه فيو مفتوح علي ش اجاتون

    Remax Professional. logo image

    شارع اونيس ( اجاتون ), سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره للبيع 291م في سموحة – بجوار جامعة فاروس

    Baytak. logo image

    شارع نادى سموحة الرياضى, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٩١ متر مربع

    ٢٩٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره للبيع 275م زيزينيا - اطلاله بحريه مميزه

    Baytak. logo image

    طريق الجيش, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 650 م لوران (ش ابو قير)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع الفريق اسماعيل سرهنك, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    4

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع