شقق 4 غرفة نوم للبيع في حي شرق, صفحة 12

441 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي الفيلات السعر القديم تسهيلات علي سنة

    Remax Professional. logo image

    ايفوري مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي النادي تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬١٣٦٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع 216 م (صواري - سالوجا ايليت)

    RE/MAX Avalon logo image

    سالوجا ايليت, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٤٦٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو جانبي بحيره تشطيب الترا سوبر لوكس استلام فوري

    Remax Professional. logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 191 م سموحة (جراند فيو)

    RE/MAX Avalon logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٩١ متر مربع

    ٥٤٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على البحر تشطيب الترا سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    شارع سوريا, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري الترا سوبر لوكس فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    شارع البرت الاول, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م - زيزنيـا - خطوات من البحر

    Next Estate logo image

    زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175 م سابا باشا (بجوار معهد ايجوث)

    RE/MAX Avalon logo image

    سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسبشن والغرف فيو مفتوح مرخصة

    Remax Professional. logo image

    شارع بطليموس الفلكي, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٦٨٢٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل فيو مفتوح علي النادي مقدم 10%

    Remax Professional. logo image

    ايفوري مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 330 م سموحة (انطونيادس سيتي)

    RE/MAX Avalon logo image

    كمبوند انطونيادس, النزهة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م فيو نادي سموحة , بيتك في النادي , س

    Wealth Platinum logo image

    شارع نادى سموحة الرياضى, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا سوبر لوكس استلام فوري فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    شارع البرت الاول, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي الفيلات واجهة بحري تشطيب الترا سوبر

    Remax Professional. logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٥٣٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 245 م رشدي ( ش ابوقير مباشرة )

    Inspire Homes logo image

    رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ألترالوكس للبيع فى جليم تاني نمرة من البحر

    Elite Groupe logo image

    شارع حدايا باشا, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    4

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 298 م سان ستيفانو (ابراج الفورسيزون)

    RE/MAX Avalon logo image

    سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٨٣٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م سموحة ( ش النصر )

    Inspire Homes logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى تسهيلات على سنتين فيو مفتوح علي نادي

    Remax Professional. logo image

    شارع مدخل شركة النقل والهندسة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٦٠٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لوران (الكورنيش مباشر) 315 م

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣١٥ متر مربع

    ٧٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس للبيع 367 م جناكليس (طريق الحرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٦٧ متر مربع

    ٣٥٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٨٨٤٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا سوبر لوكس مكيف بالكامل

    Remax Professional. logo image

    ايفوري مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٥٦٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 208 م سموحة - برج براند ( شارع البرت ال

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع البرت الاول, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ـشقة للبيع ف انطونيادس سيتي 263م 3غ متشطبه دور4

    Dk REAL ESTATE logo image

    كمبوند انطونيادس, النزهة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٤٠٬٦٨٤ جنيه/متر مربع