بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في بالم هيلز

14 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو مفتوح وبخصم كبير داخل بالم هيلز-اسكندريه

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٠٩٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بخصم كبير فى كمبوند بالم هيلز اسكندرية

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٨٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Tessera Upper للبيع 233م كومباوند بالم هيلز

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٦٦٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 197م كونر فى بالم هيلز بالتقسيط على 10 سنين

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٤٨٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٩٬٦٨٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بسعر مغري - فيو مفتوح ف بالم هيلز

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ١٠٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تسيرا بجاردن بيع 280م Palm hills Alexandria

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة جاهزة للمعاينة للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حقيقية لامتلاك فيلا مستقلة

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٩٦ متر مربع

    ٩٤٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٣٢٥٬٧٠٠ جنيه

    بالم هيلز - الاسكندرية

    ICONIC logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ٧٨٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Tessera Upper للبيع 273م كومباوند بالم هيلز

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٧٣ متر مربع

    ٥٨٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٨٬٩٣٩٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تقسيط على 3 سنوات ونصف

    Remax Professional. logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٧٦٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٤٬٠٣٣٬٠٠٠ جنيه

    تيسيرا Upper للبيع 247 م (كومباوند بالم هيلز

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٩٧٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٩٬٨٣٧٬٠٠٠ جنيه

    تيسيرا upper للبيع 247 م (بالم هيلز الإسكندرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٨٠٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تيسيرا للبيع 242 م (كومباوند بالم هيلز الإسكندرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٧٠٬٢٤٧ جنيه/متر مربع