عقارات 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الاسكندرية, صفحة 5

922 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٦٬٦٨٧٬٠٠٩ جنيه

    شقة Resale للبيع 153م كومباوند اليكس ويست

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٣٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٤٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 126م كومباوند صواري (مقدم 422,000 ج)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 177 م صواري (السعودية المصرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٥٠٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحه على لاند سكيب اطول فتره سداد

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٩٨ متر مربع

    ٧٣٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على النادي تسهيلات في السداد

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٥٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 218م استلام فوري في Palm Hills

    Horizen For Real Estate logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٥٠٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 177م ريسيل في صواري بأفضل سعر اقل من الشركة

    Horizen For Real Estate logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٨٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٢٢٬٤٤٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 153م كومباوند أليكس ويست

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٥٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 126م كومباوند صواري (فيو بحيرة)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٧١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155 م ( Alex West ) اقساط على 6 سنوات

    متصدر

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ريسيل مميزة في صواري بقسطين فقط

    Horizen For Real Estate logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠١٦٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة 177م في صواري أقل من سعر الشركة

    Horizen For Real Estate logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٥٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175 كومباوند صواري فيو مفتوح واجهة بحري

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬١٦٢٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد مباشر... واستلام خلال 6 شهور بس في صواري

    Inspire Homes logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٩٩٦٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس فيو مفتوح على النادى

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على البلازا استلام خلال 6 شهور

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٦١٢٬٠٣٤ جنيه

    فرصة ريسيل قوية لشقة فى بالم هيلز - استلام فورى

    متصدر

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٥٧٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف 183م بجاردن بأفضل موقع بأليكس ويست

    Property Hills Star logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٦٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطول فترة سداد فيو مفتوح خدمات كاملة

    Remax Professional. logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٣٨٦٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد مباشر... واستلام خلال 6 شهور بس في صواري

    Inspire Homes logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيو مفتوح علي نادي تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٨٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات علي 10 سنوات مطلات مفتوحة علي لاند سكيب

    Remax Professional. logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٩١٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٧٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 202 م (صواري بوليفارد) فيو لاند سكيب

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م كومباوند بالم هيلز الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٦٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 202م كومباوند صواري - Boulevard

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٢٬٥١٤ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في كمبوندات الاسكندرية
مؤشرات حول أداء المجتمع
كمبوندات الاسكندرية

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…