عقارات 3 غرفة نوم للبيع في حي وسط, صفحة 9

382 عقارات أخرى
  • 20

    دوبلكس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع الابراهيميه (ش ابو قير مباشر) 240 م

    RE/MAX Avalon logo image

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الازاريطة 285م 3غ 3ح فيوبحر متشطب

    Dk REAL ESTATE logo image

    شارع ميدان الخرطوم, الأزاريطة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وابور المياه 160م 3غ بلازا متشطبه

    Dk REAL ESTATE logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190 م كامب شيزار (ش هليوبوليس)

    RE/MAX Avalon logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٧٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في شارع محمود سلامة - محرم بك - حي وسط - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 145م محرم بك

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    شارع محمود سلامة, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185م كامب شيزار (الكورنيش - عمارة براند)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م كامب شيزار - ش عبدالمنعم سند

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 104م - محرم بك - أوريا سيتى

    Next Estate logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٢٤٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن و الغرف فيو مفتوح عزل تام حراري مائي

    Remax Professional. logo image

    شارع بورسعيد, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155 م كامب شيزار خطوات من كوبري الجامعة

    RE/MAX Avalon logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 120م - الأبراهيميه

    Next Estate logo image

    شارع لاجيتيه, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190 م كامب شيزار (علي البحر مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية للبيع – واجهة ناصية بحرية وإطلالات مفتوح

    Baytak. logo image

    ميدان الدكتور احمد زويل, وابور المياة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ٣٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع ف الحي الاتيني 190م اطلاله مفتوحه

    Baytak. logo image

    الحي اللاتيني, محطة الرمل, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 122 م - محرم بك - قناه السويس

    Next Estate logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185 م كامب شيزار (على البحر مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسبشن والغرف فيو مفتوح مرخصة

    Remax Professional. logo image

    شارع المستشفي الايطالي, أمبروزو, الحضرة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كامب شيزار - بحر مباشر

    New Home for Realestate logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - محرم بك

    New Home for Realestate logo image

    زقاق محرم بك, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كامب شيزار - خطوات من البحر

    New Home for Realestate logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م - شارع فؤاد

    Next Estate logo image

    شارع فؤاد, محطة الرمل, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210 م محرم بك

    Coldwell Banker Platinum logo image

    طريق قناه السويس, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٩٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في محرم بك شارع يس

    Elite Groupe logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١١١ متر مربع

    ٢١٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن والغرف فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    شارع قنال المحمودية البحرى, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175 م الابراهيمية ( ش جلال الرومى )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع جلال الرومى, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في حي وسط
مؤشرات حول أداء المجتمع
حي وسط

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…