عقارات 3 غرفة نوم للبيع في حي وسط, صفحة 7

380 عقارات أخرى
  • 24

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - الابراهيمية- بمساحة 152متر

    Remax Top Agents logo image

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٥٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م الابراهيمية (ش عبد الرزاق خاطر)

    RE/MAX Avalon logo image

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 135م - محرم بك - متفرع من شارع جرين (فيو مفتوح

    Elite Groupe logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كامب شيزار

    Elite Groupe logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م - الابراهيميه - ثانى نمره من البحر

    Next Estate logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 70م - كامب شيزار - امام كليه هندسه

    Next Estate logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى اوريا سيتى

    Elite Groupe logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الابراهيمية

    Elite Groupe logo image

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م الابراهيمية ( ثاني نمره من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في الإبراهيمية - حي وسط - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ٢٠٥ م كومباوند راقية الابراهيمية

    Elite Groupe logo image

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145 م كامب شيزار ( على البحر مباشرة )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 275 م كامب شيزار (خطوات من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 م محرم بك (قناة السويس)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق قناه السويس, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م كامب شيزار ( ش بورسعيد )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع بورسعيد, الشاطبي, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 م الحي اللاتيني (خطوات من شارع فؤاد)

    RE/MAX Avalon logo image

    الحي اللاتيني, محطة الرمل, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145 م كامب شيزار (كورنيش مباشر)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 176 م الابراهيميه (بجوار كومباوند راقية)

    RE/MAX Avalon logo image

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٠٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف سموحة شارع النقيب شريف رمزي 220م متشطب

    Dk REAL ESTATE logo image

    شارع النقيب شريف رمزى, الحضرة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع 260م في ارقي مناطق وابور المياه

    Baytak. logo image

    شارع باستور, وابور المياة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - محرم بك - علي الترام

    New Home for Realestate logo image

    شارع محرم بك, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190 م الابراهيميه (ش هليوبليس)

    RE/MAX Avalon logo image

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190 م كامب شيزار (ش هليوبليس)

    RE/MAX Avalon logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح جانبي علي البحر تسهيلات ف السداد

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م كامب شيزار (ش حامد نصر)

    RE/MAX Avalon logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 215 م _ وابور المياه (كومباوند المستقبل)

    BABEL Real Estate logo image

    وابور المياة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣١٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في حي وسط
مؤشرات حول أداء المجتمع
حي وسط

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…