عقارات 3 غرفة نوم للبيع في حي وسط, صفحة 2

382 عقارات أخرى
  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبليكس للبيع 240 م الابراهيمية (ش أبو قير مبا

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع ابو قير, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145 م كامب شيزار (علي البحر مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في الإبراهيمية - حي وسط - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٠٠ م للبيع بين الابراهيمية و سموحة ش جواد حسن

    Elite Groupe logo image

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرخصة ش فؤاد مباشرة + فيو مفتوح

    Inspire Homes logo image

    شارع فؤاد, محطة الرمل, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٩٣٨٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد مباشر... واستلام خلال 6 شهور بس في صواري

    Inspire Homes logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م الأزاريطة (تري البحر)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    الأزاريطة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200 متر للبيع أمام مكتبة الاسكندرية

    Elite Groupe logo image

    شارع على مصطفى مشرفة, الشاطبي, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 م الابراهيمية ( شارع ابو قير )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع ابو قير, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190م محرم بك - متفرع من شارع جرين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كامب شيزار 155 م

    RE/MAX Avalon logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كامب شيزار\ كود الوحده : AA0796

    Dk REAL ESTATE logo image

    شارع فاموس, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الابراهيميه علي البحر \كود الوحده : AA0830

    Dk REAL ESTATE logo image

    شارع عمر لطفي, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - الابراهيمية - شارع طيبة

    New Home for Realestate logo image

    شارع طيبة, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب راقي موقع ممتاز سعر مميز

    Remax Professional. logo image

    شارع ابو قير, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 131 م محرم بك (حي محرم باشا )

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محرم بك, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٣٤٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 95 م محرم بك (خطوات من مستشفي حساب)

    RE/MAX Avalon logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 95 م محرم بك (خطوات من مستشفي حساب)

    RE/MAX Avalon logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الآن في قلب محرم بك داخل كمبوند راقي

    RE/MAX Avalon logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 280 م كامب شيزار (علي البحر مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م محطة الرمل (خطوات من الترام)

    RE/MAX Avalon logo image

    محطة الرمل, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م الحي اللاتيني (ش البطالسه)

    RE/MAX Avalon logo image

    الحي اللاتيني, محطة الرمل, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 131 م محرم بك (حي محرم باشا)

    RE/MAX Avalon logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٣٤٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الإبراهيمية (على الترام مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع عمر لطفي, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - محرم بك

    New Home for Realestate logo image

    شارع محرم بك, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة مطلات مفتوحة بالكامل موقع مميز

    Remax Professional. logo image

    شارع زين العابدين, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في حي وسط
مؤشرات حول أداء المجتمع
حي وسط

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…