عقارات 3 غرفة نوم للبيع في حي شرق, صفحة 33

2,437 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220 م سموحة ( ابراج الجيش )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    ميدان فيكتور عمانوئيل, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م رشدي ( خطوات من ش ابوقير )

    Inspire Homes logo image

    رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لوران امام مترو لوران شارع سرهنك

    Dk REAL ESTATE logo image

    شارع الفريق اسماعيل سرهنك, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسيدى جابر متفرع من شارع المشير

    Elite Groupe logo image

    سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٢٩٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 م صافي سان ستيفانو

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع احمد محمد الادهم, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 186م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٤٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م سيدي جابر - جانبي من شارع المشير

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م سابا باشا - شارع بطليموس الفلكي

    BABEL Real Estate logo image

    سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في جناكليس متشطبة بالتكييفات و الاجهزة

    BABEL Real Estate logo image

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 145م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 150م - كفر عبده - شـارع معروف الرصافى

    Next Estate logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سموحة(شارع ادمون فريمون) -مساحة 215 م

    Remax Top Agents logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 180م - سبورتينج - خطوات من البحـر

    Next Estate logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م - سان ستيفانو - أبوقير جانبى

    Next Estate logo image

    شارع عبد المنعم الدليل, ثروت, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٧٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 169م سموحة - كومباوند The One

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٧٥٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 205م - سموحه - خطوات من فوزى معاذ

    Next Estate logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬١٧٦٬٠٠٠ جنيه

    اطول فترة سداد تشطيب سوبر لوكس فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في سيدي جابر

    Elite Groupe logo image

    سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في عمارات سولك ( بيتك في النادي )

    Elite Groupe logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 181م سموحة - كومباوند سكاي لاين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٩٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م سموحة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ميدان فيكتور عمانوئيل, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م لوران - خطوات من البحر

    Next Estate logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على الفيلات افضل تشطيب شامل التكييفات

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 صافي م سان ستيفانو (ثاني نمرة ترام)

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في حي شرق
مؤشرات حول أداء المجتمع
حي شرق

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…