عقارات 3 غرفة نوم للبيع في حي شرق, صفحة 23

2,437 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م رشدي (على الترام مباشر).

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع احمد شوقي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 163 م سموحة (سكاي لاين)

    RE/MAX Avalon logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٦٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع 190م – سابا باشا ترى البحر

    Remax Professional. logo image

    شارع مسجد الهدايه, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٣٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح موقع و مساحة مميزة سعر استثنائى

    Remax Professional. logo image

    شارع اسماعيل سري, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 138م سموحة - كومباوند مروج مقدم: 650,000

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م فلمنج ( على الترام )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 148م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٩٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185 م سموحة (ش الخمسين)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحه مميزه فيو مفتوح تكييف مركزي مرخصه

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    شارع عبد المنعم الدليل, ثروت, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 225م في كفر عبده / كود : AA0753

    Dk REAL ESTATE logo image

    شارع خليل المصري, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاعادة البيع 195م بتسهيلات على سنة - فيو مفتوح

    Inspire Homes logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٥٬٣١٠ جنيه

    شقة للبيع 138م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٦٬٩٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 169 م سموحه (مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م في الإقبال السرايا / AA0750

    Dk REAL ESTATE logo image

    شارع الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210 م سموحة (ش النصر)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 290 م سموحة (ش ادمون فريمون)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م في جليم ش دياب خلف البنزينه/AA0752

    Dk REAL ESTATE logo image

    شارع دياب, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 191 م سموحة (جراند فيو)

    RE/MAX Avalon logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩١ متر مربع

    ٥٤٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 225 م سموحه (كومباوند الشرطه)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 152 م سموحة (جراند فيل)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع جراند فيل سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بزيزينيا أمام قصر المجوهرات

    Elite Groupe logo image

    زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٤٥٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اختار مستوى اعلى في قلب سموحة بباكية جراج

    Inspire Homes logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٤٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بفيو كامل علي نادي مروج في قلب سموحه

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك دلوقتي في قلب سموحة بباكية جراج

    Inspire Homes logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بفيو كامل علي نادي مروج في قلب سموحه

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في حي شرق
مؤشرات حول أداء المجتمع
حي شرق

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…